فراخوان بخش ویژه «موضوع: انتخابات» جشنواره «سینماحقیقت»

باتوجه به در پیش بودن دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، بخش ویژه سومین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت باعنوان «موضوع: انتخابات»، به استقبال تولید و نمایش آثار مستند مرتبط با این رویداد مهم سال 1388 ایران اسلامی خواهد رفت.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ستاد برگزاری سومین دوره جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت از عموم مستندسازان، دانشجویان سینما و سایر علاقمندان دعوت به‌عمل می‌آورد تا با ساخت مستندهای کوتاه پیرامون انتخابات ریاست جمهوری، حضور گسترده اقشار مختلف ایران‌ اسلامی در این رویداد مهم سیاسی و اجتماعی کشور را به تصویر کشیده و از منظر بخش ویژه «موضوع: انتخابات» جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت، به معرض دید و قضاوت عموم شرکت‌کنندگان ایرانی و خارجی جشنواره بگذارند.
مدت زمان آثار مستندی که مورد پذیرش بخش ویژه «موضوع: انتخابات» جشنواره سینما حقیقت قرار خواهند گرفت، حداکثر 10 دقیقه بوده و قطع آن نیز می‌بایست miniDV ، DV ، DVcam ، Betacam یا HD باشد.
فیلم‌های مستند ارسالی به دبیرخانه جشنواره، توسط یک هیات انتخاب حرفه‌ای مورد بازبینی قرار گرفته و آثار منتخب در بخش رقابتی «موضوع: انتخابات» به نمایش عمومی درخواهند آمد.
ضمن این‌که ستاد جشنواره از تمامی کارگردانان آثار منتخب این بخش از سراسر ایران دعوت به‌عمل خواهد آورد تا ضمن شرکت در جشنواره و برنامه‌های مختلف آن (با فراهم‌آوردن شرایط اسکان و پذیرایی و ...) در ورک‌شاپ‌های آموزشی جشنواره که با حضور مدرسان برجسته ایرانی و خارجی برگزار خواهد شد نیز حضور به‌هم رسانند.
عموم علاقمندان حداکثر تا تاریخ 15 تیرماه 1388 فرصت دارند یک نسخه DVD از اثر خود [با موضوع دهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران] را برای بازبینی اولیه به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت به نشانی: تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طبقه اول ارائه کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها