نادیا سلیمان

زندگی هشت قلوهای 2009 سریال مستند می‌شود

زن آمریکایی که اوایل سال جاری میلادی در یک زایمان صاحب هشت فرزند شد، می‌گوید اجازه یک سریال مستند از فرزندانش تا سن 18 سالگی را می‌دهد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از رویترز، نادیا سلیمان روز 26 ژانویه در لس آنجلس شش پسر و دو دختر به دنیا آورد که دومین هشت قلویی هستند که در آمریکا زنده ماندند.
اعلام موافقت خانم سلیمان در حالی اعلام می‌شود که شرکت سازنده مستند می‌گوید ساخت این پروژه طولانی هنوز در مرحله مذاکره است.
سلیمان در گفت‌وگو با مجله «لایف اند استایل» با تاکید بر این که این مستند از جنس شوهای رئالیتی نخواهد بود، گفت اجازه می‌دهد گروه سازنده این سریال سالی شش بار از خانواده‌اش تصویر بگیرند.
وی در این مصاحبه افزود: آنچه من می‌خواهم با این برنامه انجام دهم، خلق مستندهایی درباره زندگی کودکانم است. این برنامه قرار است چیز مداومی باشد و آنها را تا سن 18 سالگی دنبال کند.
با این حال یکی از مدیران کمپانی «آی ورکس» که قرار است این مجموعه را بسازد، در بیانیه‌ای اعلام کرد آنها همچنان در حال مذاکرات اختصاصی با نادیا سلیمان هستند تا «اثری بدون فیلمنامه که زندگی او و بچه‌هایش را دنبال می‌کند» بسازند.
این زن زمانی مورد توجه رسانه‌های آمریکایی قرار گرفت که مشخص شد زنی مطلقه و بدون شغل است که همراه با والدینش با کمک دولت زندگی می‌کند و قرار است هشت کودک به دنیا بیاورد.
او که از سوی رسانه‌ها لقب «اکتامام» (مادر هشت‌تایی) گرفته است، به تازگی به خانه‌ای جدید نقل مکان کرده است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها