برگزیدگان دومین همایش تصویر عاشورا معرفی شدند

مراسم اختتامیه دومین همایش تصویر عاشورا شب گذشته در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم  19 داور از جامعه اصناف سینمای ایران، فیلمسازان، کارشناسان، منتقدان و نمایندگان رسانه‌ها، برگزیدگان خود را معرفی کردند.
لوح تقدیر و یک سکه بهار آزادی به وحید چاووش سازنده فیلم خاک پای خورشید اهدا شد.
جایزه نوآوری همایش شامل تندیس همایش‌، لوح تقدیر و دو سکه بهار آزادی و سفر به عتبات عالیات به علیرضا جهانی‌فر سازنده فیلم ماه بر بام رسید.
جایزه ویژه هیات داوران شامل تندیس همایش، لوح تقدیر، دو سکه بهار آزادی و سفر به عتبات عالیات به جمشید مجددی سازنده مستند یک شب سرد زمستانی اهدا شد.
جایزه بهترین پویانمایی نیز شامل تندیس همایش، لوح تقدیر،‌ پنج سکه بهار آزادی و سفر به عتبات عالیات به جمال اسکویی سازنده نقشی بر زمان اهدا شد.
پناه‌برخدا رضایی سازنده فیلم عروس نینوا نیز جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی را شامل تندیس همایش، لوح تقدیر، پنج سکه بهار آزادی و سفر به عتبات عالیات از آن خود کرد.
همچنین جایزه بهترین مستند همایش شامل تندیس همایش، لوح تقدیر، پنج سکه بهار آزادی و سفر به عتبات عالیات به نرگس آبیار سازنده فیلم یکروز پس از دهمین روز اهدا شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • جمال شورجه: «عاشورا» رمز تعالی هنر است

  «عاشورا» رمز تعالی هنر است و هنرمندان، هرگاه به واقعه‌ «عاشورا» تاسی کرده‌اند، در کار خود موفق بوده‌اند.
 • شجاع‌نوری:همایش تصویر عاشورا نگرش هنرمندان را تغییر می‌دهد

  علیرضا شجاع‌نوری گفت: برگزاری همایش «تصویرعاشورا» در تغییر نگرش هنرمندان به واقعه‌ عاشورا، منشا اثر بوده است.
 • «حسام‌الدین سراج» در اختتامیه همایش عاشورا می‌خواند

  همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه دومین همایش «تصویر عاشورا»، حسام‌الدین سراج به همراه تنی چند از اعضای گروه بیدل، قطعات عاشورایی اجرا خواهد کرد.
 • برنامه دومین روز «همایش تصویر عاشورا»

  برنامه دومین روز «همایش تصویر عاشورا»

  در دومین روز از دومین همایش «تصویر عاشورا» یازده فیلم مستند، داستانی و انیمیشن در سالن سینما حقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درخواهد آمد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش، سه سانس نمایش فیلم و برگزاری نشست تخصصی با موضوع «عاشورا و سینمای مستند» برنامه‌های دومین روز این همایش است.
 • برنامه روز اول «همایش تصویر عاشورا» اعلام شد

  برنامه روز اول «همایش تصویر عاشورا» اعلام شد

  در اولین روز از دومین همایش «تصویر عاشورا»، 12 فیلم مستند، داستانی و انیمیشن با موضوع نهضت و سوگواره «عاشورا» در سالن «سینما حقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش عمومی در خواهد آمد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، دومین همایش «تصویر عاشورا» از ساعت ۱۴شنبه هفتم دی‌ماه آغاز بکار خواهد کرد.
آخرین خبرها