کمک هزینه 10 هزار دلاری برای پروژه مستند

بنیاد «آلتر-سینه» کانادا امسال کمک هزینه ای به مبلغ 10 هزار دلار برای پروژه مستندی از قاره های آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین درنظر گرفته است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این بنیاد در فراخوانی از مستندسازان این سه قاره دعوت کرده است با شرکت در یک رقابت از این کمک هزینه برای ساخت فیلم خود استفاده کنند. آخرین مهلت برای شرکت در این مسابقه 15 آگوست است. (ادامه...)
بنیاد «آلتر-سینه» به یاد یوان پاتری مستندساز فقید کانادایی که در سال 1999 درگذشت، تاسیس شده و به طور خاص از مستندهای ضد تبعیض نژادی، قومی و طبقاتی حمایت می کند.
مستندسازان علاقه مند به شرکت در رقابت برای دریافت جایزه این بنیاد علاوه بر تکمیل فرم تقاضا باید مدارک دیگری را نیز ارسال کنند. هیات انتخاب اثر برگزیده تا 31 دسامبر متقاضیان را از تصمیم خود آگاه می کند.
سال گذشته 132 پروژه از 18 کشور در رقابت برای دریافت کمک هزینه بنیاد «آلتر-سینه» شرکت کردند که در نهایت دو مستند از برزیل و پرو توانستند مبالغ ده و پنج هزار دلار را برای تکمیل به دست آورند.
برگزیده امسال مبلغ 8 هزار دلار را پس از انتخاب و 2 هزار دلار را پس از ارسال یک نسخه از فیلم دریافت خواهد کرد. جزئیات بیشتر درباره شرایط و مدارک لازم جهت شرکت در این رقابت در وب سایت بنیاد «آلتر-سینه» به آدرس www.sextans.com/altercine قابل دسترسی است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها