کانون طراحان و مدیران تبلیغات خانه سینما به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران پیوست

کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران خانه سینما با داوری فیلم‌های کوتاه و برگزاری یک کارگاه تخصصی در نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مشارکت می‌کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران، کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران خانه سینما به عنوان تنها کانون تخصصی در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی سینما با امضای تفاهم نامه‌ای در نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مشارکت می‌کند.
قرار است شورای مرکزی کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران سه عضو فعال خود در حوزه‌های مختلف تبلیغات و اطلاع رسانی سینما را به عنوان داور به دبیرخانه جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران معرفی کنند تا فیلم‌های کوتاه تبلیغاتی را مورد ارزیابی قرار دهند.
براساس این تفاهم نامه همچنین بنا شده یک کارگاه تخصصی با موضوع تبلیغات در سینما نیز توسط کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران در ایام برگزاری جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران برپا شود.
جشنواره فیلم های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات، تقویت ایده های خلاق ، انتخاب و معرفی عوامل تولید کننده و آثار برتر شرکت ها تولیدکننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری ، برپا خواهد شد.
این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی، رسانه های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ 29 بهمن تا یکم اسفندماه برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
  • بخش نگاه مردم به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران اضافه شد

    بخش نگاه مردم به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران اضافه شد

    بهترین آگهی‌های تبلیغاتی از نگاه مردم در بخش مسابقه نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران معرفی می‌شوند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» آرای مردم به عنوان مخاطب هدف تبلیغات در بخش‌های مختلف، برای نخستین بار در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
  • آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در تهران

    آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در تهران

    جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک، که شصت ویکمین دوره خود را در ماه می سال 2019 برگزار می کند، در همکاری با بخش بین‌الملل نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران بنا دارد فیلم‌های برگزیده دو دوره اخیرخود را در بخش آثار بین‌المللی نخستین جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران به نمایش بگذارد.