31 خردادماه آخرین مهلت ثبت‌نام در «نهمین جشن فیلم کوتاه»

31 خردادماه آخرین مهلت ثبت‌نام در «نهمین جشن فیلم کوتاه» است و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، تمامی فیلم‌های کوتاه داستانی و تجربی با مدت زمان حداقل 3 و حداکثر30 دقیقه که از ابتدای تیرماه 1396 تا پایان خردادماه 1397 تولید شده‌اند می‌توانند فرم ثبت نام در جشن نهم را تکمیل نمایند.
ثبت نام اینترنتی در «نهمین جشن فیلم کوتاه» تا پایان خردادماه 1397همچنان ادامه دارد و فیلمسازان پس از تکمیل فرم تقاضا از طریق سایت انجمن فیلم کوتاه http://iranianshortfilm.com باید یک نسخه از فیلم خود را حداکثر تا دو هفته ( 15 روز) به آدرس دفتر انجمن فیلم کوتاه (در روزهای اداری از ساعت 11صبح تا 5 عصر) تحویل نمایند.
«نهمین جشن فیلم کوتاه» تابستان 1397 توسط انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) و به دبیری پیمان نهان قدرتی بصورت آکادمی برگزارخواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • درخواست انجمن فیلم کوتاه ایران از مدیران کشور برای امکان سفر «جعفر پناهی» به جشنواره کن

  درخواست انجمن فیلم کوتاه ایران از مدیران کشور برای امکان سفر «جعفر پناهی» به جشنواره کن

  انجمن فیلم کوتاه ایران «ایسفا» در نامه‌ای سرگشاده از مدیران کشور خواست امکان سفر «جعفر پناهی» به جشنواره کن فراهم شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی ایسفا، در این نامه آمده: ما شادمانیم که سینمای ایران با فیلم‌های کوتاه و بلند خود حضور پررنگ و چشمگیری در جشنواره فیلم کن امسال دارد و این حضور افتخار بزرگی است.
 • یادداشت هیات مدیره «ایسفا» در پی موفقیت‌های اخیر فیلم کوتاه

  یادداشت هیات مدیره «ایسفا» در پی موفقیت‌های اخیر فیلم کوتاه

  هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران «ایسفا» در پی موفقیت‌های اخیر فیلم کوتاه در جشنواره فیلم کن و... یادداشتی منتشر کرد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در متن این یادداشت آمده: این روزها آن قدر خبرهای خوب برای فیلم کوتاه شنیده‌ایم که کمتر فرصت می‌کنیم به همدیگر تبریک بگوییم.
 • «پیمان نهان قدرتی» دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه شد

  «پیمان نهان قدرتی» دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه شد

  پیمان نهان قدرتی به عنوان دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه ایران انتخاب شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، در جلسه هفته قبل هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران با اکثریت آرا و از میان گزینه‌های مطرح شده که همگی از اعضا فعال و با سابقه فیلم کوتاه کشور بودند، پیمان نهان قدرتی به عنوان دبیر نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه انتخاب شد.