31 خردادماه آخرین مهلت ثبت‌نام در «نهمین جشن فیلم کوتاه»

31 خردادماه آخرین مهلت ثبت‌نام در «نهمین جشن فیلم کوتاه» است و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، تمامی فیلم‌های کوتاه داستانی و تجربی با مدت زمان حداقل 3 و حداکثر30 دقیقه که از ابتدای تیرماه 1396 تا پایان خردادماه 1397 تولید شده‌اند می‌توانند فرم ثبت نام در جشن نهم را تکمیل نمایند.
ثبت نام اینترنتی در «نهمین جشن فیلم کوتاه» تا پایان خردادماه 1397همچنان ادامه دارد و فیلمسازان پس از تکمیل فرم تقاضا از طریق سایت انجمن فیلم کوتاه http://iranianshortfilm.com باید یک نسخه از فیلم خود را حداکثر تا دو هفته ( 15 روز) به آدرس دفتر انجمن فیلم کوتاه (در روزهای اداری از ساعت 11صبح تا 5 عصر) تحویل نمایند.
«نهمین جشن فیلم کوتاه» تابستان 1397 توسط انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) و به دبیری پیمان نهان قدرتی بصورت آکادمی برگزارخواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • نشان ویژه شایستگى ایسفا امسال به طراحى صحنه و لباس اهدا خواهد شد

  نشان ویژه شایستگى ایسفا امسال به طراحى صحنه و لباس اهدا خواهد شد

  نشان ویژه شایستگى ایسفا در «نهمین جشن فیلم کوتاه» به طراحى صحنه و لباس اهدا خواهد شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، نشان شایستگی ایسفا در بخش‌های بهترین صداگذاری، تدوین، فیلمبرداری، فیلمنامه، کارگردانی و بهترین فیلم اهدا می‌شود.
 • فیلم‌های منتخب نهمین جشن فیلم کوتاه معرفی شدند

  فیلم‌های منتخب نهمین جشن فیلم کوتاه معرفی شدند

  طی مراسمی در خانه سینما با رونمایی از پوستر، اسامی فیلم‌های منتخب «نهمین جشن فیلم کوتاه» اعلام شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» بیست و یک نفر از اعضا ایسفا به عنوان هیات انتخاب «نهمین جشن فیلم کوتاه» 402 فیلم از 448 فیلم ثبت شده در سایت انجمن را که تحویل دبیرخانه جشن شد مورد بازبینی قرار داده و ازبین آثار 39 فیلم به جشن فیلم کوتاه راه پیدا کردند.
 • فیلم‌های منتخب «نهمین جشن فیلم کوتاه» فردا اعلام می‌شوند

  فیلم‌های منتخب «نهمین جشن فیلم کوتاه» فردا اعلام می‌شوند

  سه شنبه دوم مرداد ماه؛ مراسم رونمایی از پوستر و اعلام فیلم‌های منتخب «نهمین جشن فیلم کوتاه» برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، پیمان نهان قدرتی دبیر «نهمین جشن فیلم کوتاه» خانه سینما اعلام کرد: مراسم رونمایی از پوستر و اعلام اسامی فیلم‌های منتخب «نهمین جشن فیلم کوتاه» فردا برگزار می‌شود.
 • دبیر «نهمین جشن فیلم کوتاه»: فیلم‌های منتخب به زودی اعلام می‌شوند

  دبیر «نهمین جشن فیلم کوتاه»: فیلم‌های منتخب به زودی اعلام می‌شوند

  دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه گفت به زودی فیلم‌های منتخب اعلام می‌شوند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» پیمان نهان قدرتی دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما اعلام کرد: به زودی و طی مراسمی عناوین فیلم‌های منتخب با حضور اصحاب رسانه و فعالین فیلم کوتاه اعلام می‌شوند.
 • درخواست انجمن فیلم کوتاه ایران از مدیران کشور برای امکان سفر «جعفر پناهی» به جشنواره کن

  درخواست انجمن فیلم کوتاه ایران از مدیران کشور برای امکان سفر «جعفر پناهی» به جشنواره کن

  انجمن فیلم کوتاه ایران «ایسفا» در نامه‌ای سرگشاده از مدیران کشور خواست امکان سفر «جعفر پناهی» به جشنواره کن فراهم شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی ایسفا، در این نامه آمده: ما شادمانیم که سینمای ایران با فیلم‌های کوتاه و بلند خود حضور پررنگ و چشمگیری در جشنواره فیلم کن امسال دارد و این حضور افتخار بزرگی است.
آخرین خبرها