معرفی اعضای شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران

رئیس سازمان سینمایی طی احکام جداگانه ای، اعضای شورای علمی و مدیر اجرایی مدرسه ملی سینمای ایران را منصوب کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، دکتر  حجت الله ایوبی  طی حکمی، دکتر منصور ابراهیمی، دکتر یونس شکرخواه، سیدرضا میرکریمی، سعید پوراسماعیلی، مجتبی راعی، سید روح الله حسینی و مجید شیخ انصاری را به عنوان اعضای شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران منصوب کرد.

در متن این حکم به اعضای شورای یاد شده آمده است:
نظر به تجربه، تعهد و سوابق ارزشمند علمی و دانشگاهیان، و با استناد به ماده 22 اساسنامه مدرسه ملی سینمای ایران، به موجب این حكم برای مدت 3 سال به عنوان  عضو شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران منصوب می شوید.
امید است در تهیه و تدوین برنامه ها و سیاست های آموزشی و پژوهشی این مدرسه كه مأموریت خطیری در حوزه آموزش و پژوهش های سینمایی بر عهده دارد، ضمن توجه به توان، تجربه و دانش فیلمسازان و سینماگران ایرانی، از كلیه ظرفیت های علمی و فنی سینمای جهان به منظور استانداردسازی و ارتقای بین المللی سینمای ایران استفاده کنید؛باشد كه با پذیرش و انجام این مسئولیت بزرگ، برگ زرین دیگری بر صفحات درخشان سینمای ایران بیفزاید.
دکتر ایوبی همچنین طی حکمی دیگر دکتر  سید روح الله حسینی  را به عنوان مدیراجرایی و دبیر شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران منصوب کرد.
در متن این حکم آمده است:
نظر به سوابق اجرایی و علمی تان، و به پیشنهاد هیأت امنای مدرسه ملی سینمای ایران، به موجب این حكم برای مدت 3 سال به سمت مدیر اجرایی و دبیر شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران منصوب می شوید.
امید است با تلاش و تدبیر و نیز بهره گیری از ظرفیت های علمی و فنی سینمای ایران و جهان، بتوانید این مدرسه را به مركزی پویا، روزآمد و شایسته نام سینمای بلند آوازه ایران تبدیل کنید. این مدرسه می تواند حلقه وصلی بین اهالی سینما و سایر مراكز آموزشی و پژوهشی داخلی و خارجی و در نتیجه نویدبخش آینده ای پربار برای اعتلای این هنر و مركزی برای تولید اندیشه های ناب و ریشه دار در فرهنگ اسلامی و ایرانی باشد موفقیت های روزافزون تان را در انجام این مأموریت سترگ از خداوند متعال خواستارم.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها