1902 اثر به دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای «دنا» رسید

با اتمام مهلت ثبت نام در چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان – دنا 1902 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید و رکورد شرکت در جشنواره های منطقه ای سینمای جوان شکسته شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در حالی که با نزدیک به 1600 اثر در چهل‌وششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان – اترک در خراسان جنوبی اولین رکورد شرکت و استقبال در جشنواره های منطقه ای شکسته شده بود، این بار با 1902 اثر این رکورد در دنا شکسته شد.
 چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با نام دنا در  کهکیلویه و بویراحمد- یاسوج توسط این انجمن و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهکیلویه وبویراحمد برگزار می‌شود.
این جشنواره در سه زیر مجموعه فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس برگزار خواهد شد که در بخش فیلم علاوه بردیپلم افتخار و تندیس جشنواره، مبلغ یکصدوپانزده  میلیون ریال جایزه نقدی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.
همچنین در بخش فیلمنامه علاوه بر تندیس و دیپلم افتخار در دو بخش آزاد و اقتباس از متون کهن و معاصر در مجموع نوزده میلیون ریال جایزه نقدی و در بخش مسابقه عکس نیز مبلغ یازده میلیون ریال جایزه اهدا می‌شود.
قابل ذکر است برترین آثار در بخش فیلم علاوه بر برخورداری از جوایز نقدی حمایت از اثر بعدی را  نیز کسب می نمایند و همچنین بهترین فیلم داستانی، مستند، تجربی و انیمیشن این جشنواره بدون بازبینی مستقیما به بخش مسابقه بیست‌ونهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران که از 10 تا 16 مهر ماه برگزار می شود راه خواهد یافت.
12 استان البرز، تهران، قزوین، قم، بوشهر، سمنان، مازندران، فارس، کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و همچنین یزد امکان حضور در این جشنواره را داشتند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • شمقدری: هنرمند وقتی همراه مردم باشد می‎تواند جاودانه شود

  شمقدری: هنرمند وقتی همراه مردم باشد می‎تواند جاودانه شود

  در آیین پایانی چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان که شب گذشته - 22 تیر -در یاسوج برگزار شد، ریاست سازمان امورسینمایی و سمعی وبصری حضور یافت.
 • جشنواره منطقه‎ای «دنا» به کار خود پایان داد

  جشنواره منطقه‎ای «دنا» به کار خود پایان داد

  شب گذشته چهل وهشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان - دنا در یاسوج به کار خود پایان داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره پس از چهار روز برگزاری در استان کهکیلویه و بویراحمد 22 تیرماه در سالن سینمای اداره ارشاد استان به کار خود پایان داد.
 • چند خبر از جشنواره منطقه‎ای «دنا»

  چند خبر از جشنواره منطقه‎ای «دنا»

  هنرمندان جشنواره منطقه ای سینمای جوان از داوود رشیدی در یاسوج استقبال کردند.
 • برنامه روز دوم جشنواره منطقه‎ای «دنا» اعلام شد

  برنامه روز دوم جشنواره منطقه‎ای «دنا» اعلام شد

  محمدعلی کشاورز بازیگر با سابقه تئاتر ، سینما و تلویزیون در باره تاثیرات برگزاری این جشنواره گفت : هر جشنواره ای با هر موضوعی که برگزار شود به رشد و اعتلای سینما کمک می کند.
 • جشنواره منطقه‏ای «دنا» افتتاح شد

  جشنواره منطقه‏ای «دنا» افتتاح شد

  مراسم افتتاحیه چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان «دنا» برگزار شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شب گذشته جشنواره «دنا» در محل سالن روباز امام رضا(ع) مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی شهرستان یاسوج رسما کار خود را آغاز کرد.