محمد خزاعی دبیر دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت شد

محمد خزاعی از مدیران فرهنگی و هنری کشور طی حکمی از سوی محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به سمت دبیری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت (انقلاب و دفاع مقدس) منصوب شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت (انقلاب و دفاع مقدس)، متن حکم رئیس سازمان بسیج مستضعفین و رئیس شورای سیاستگذاری این جشنواره خطاب به محمد خزاعی به این شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای محمد خزاعی
با سلام و تحیت
نظر به تعهد، سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه فرهنگ و هنر کشور به موجب این حکم به سمت دبیری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت منصوب می‌شوید.
بذل توجه به اهمیت فوق‌العاده جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در عرصه فرهنگی داخل و جایگاه خطیر آن در عرصه بین‌المللی، به ویژه در جذب و بکارگیری و تشویق هنرمندان متعهد جهان اسلام و سایر فیلم‌سازان عدالت خواه جهان مورد انتظار می‌باشد.
امیدوارم با عنایت به تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در زمینه فرهنگ و سینما و بکارگیری عملی اصول و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و همکاری و تعامل بایسته با دیگر نهادهای فرهنگی و استفاده بهینه از هنرمندان و سینماگران متعهد، شاهد جشنواره‌ای پربار و اثربخش، متناسب با شان آن باشیم. موفقیت شما را از خداوند متعال مسئلت دارم.
سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین
و شورای سیاستگزاری دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت

محمد خزاعی پیش از این دبیری جشنواره‌هایی چون: سی‌امین جشنواره بین المللی فیلم فجر، دوره یازدهم فیلم مقاومت و دفاع مقدس،  فیلم کوثر، تئاتر رضوی و فیلم کیش را بر عهده داشته است و به عنوان تهیه کننده نیز فیلم‌هایی چون:  قلاده‌های طلا، پشت پرده مه، پیک نیک در میدان جنگ و جعبه موسیقی را در کارنامه دارد.
دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت (انقلاب و دفاع مقدس) مهر ماه امسال همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و با مشارکت و همیاری سازمان سینمایی کشور با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی به منظور تبیین فرهنگ مقاومت و پاسداشت حماسه های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع‌مقدس و نگاه به حضور سازنده ایثارگران در مقابل دشمنان، تحریم اقتصادی، دستاوردهای علمی و افتخارات جهانی، مقاومت و بیداری اسلامی، مقابله با استکبار جهانی، تروریسم و صهیونیسم بین‌الملل در قالب بخش‌های مختلف سینمایی، کوتاه، مستند، ویدیویی، فیلمنامه‌نویسی و چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران و نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها