تولید پروژه 25 میلیون دلاری«دانکی شوت»

آلفرد مولینا و جف دنیلز موافقت خود را برای صحبت کردن به جای دو شخصیت اصلی نخستین انیمیشن سه بعدی تاریخ سینمای اسپانیا اعلام کردند.
تولید پروژه 25 میلیون دلاری دانکی شوت از مدتی پیش در استودیو برن شرکت فیلمسازی فیلمکس اسپانیا آغاز شده است.فیلم در واقع اقتباسی است آزاد و به زبان انگلیسی از دن کیشوت سروانتس است.
قرار است مولینا و دنیلز به ترتیب به جای کیشوت و پانتزا صحبت و داستان قرن هفدهمی سفر شوالیه خود خوانده به سر تا سر سرزمین اسپانیا را روایت کنند.
دانکی شوت را جوزف پوزو کارگردانی می کند و داستان از زاویه یکی از الاغ های همراه دو شخصیت اصلی در این سفر ماجرا جویانه و شگفت انگیز روایت می شود. از این فیلم یک نسخه اسپانیولی هم ساخته خواهد شد تا همزمان با نسخه انگلیسی زبان از اکتبر 2006 روی پرده سینماهای جهان برود.
شرکت فیلمسازی فیلمکس قصد دارد هر سال بین شش تا نه فیلم سینمایی با هزینه ای معادل 5 تا 15 میلیون دلار برای هر کدام تولید کند. ضمن اینکه یکی از این پروژه ها باید انیمیشن باشد. مدیران فیلمکس این روزها  همچنین مشغول کار روی پروژه ای انیمیشن به نام نوکتورنا هستند که به شیوه سنتی تولید می شود و داستان دوستی پسر بچه ای یتیم را با یک گربه عظیم الجثه روایت می کند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها