امی درفورد در جشنواره ساندنس

فیلم دختر رابرت ردفورد در ساندنس به نمایش درآمد

نخستین فیلم بلند امی ردفورد، دختر رابرت ردفورد موسس جشنواره فیلم ساندنس روز جمعه در این جشنواره به نمایش درآمد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ردفورد و دخترش هر دو تاکید دارند که گیتار کار خود امی است و هیچ کمکی از سوی پدر ارائه نشده است.
امی ردفورد 37 ساله در این زمینه به خبرگزاری رویترز گفت: این یک سوال اساسی است و به آن جواب می‌دهم. چیزی که باعث می‌شود خوشحال و مطمئن باشم این است که من قبلا در ساخت فیلم‌هایی مشارکت داشتم و آن فیلم‌ها در جشنواره پذیرفته نشدند. این یک مرحله انتخاب دموکراتیک است.
رابرت ردفورد هم در یک نشست خبری تاکید کرد که تنها نقش او پدری بوده که دخترش را حمایت می‌کند: خوشحالم که بگویم او خودش به اینجا رسیده است.
ساندنس مهم‌ترین عرصه نمایش فیلم‌های مستقل در آمریکا است و به همین دلیل فیلمسازان جوان بسیاری آرزو دارند کارشان در این رویداد به نمایش دربیاید.
امسال بیش از 3600 فیلم متقاضی شرکت در جشنواره بودند و تنها 120 فیلم از 25 کشور پذیرفته شدند. شاید به همین دلیل است که عده‌ای فکر می‌کنند پذیرفته شدن گیتار به دلیل نسبت خانوادگی کارگردان آن با مدیر جشنواره است.
اما این واقعیت را نباید نادیده گرفت که افراد زیادی در برنامه ریزی جشنواره نقش دارند و رابرت ردفورد عضو هیات انتخاب جشنواره نیست.
امی ردفورد در گیتار داستان زن جوانی را روایت می‌کند که در روزهای پایانی زندگی‌اش روح حقیقی و استقلال خود را به دست می‌آورد.
او مانند هر کارگردان فیلم اولی عصبی است: انگار در شکمم رتیل دارم!

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها