مجموعه سینمایی پارک ملت بهمن ماه راه‌اندازی می‌شود

یک مجموعه سینمایی با کاربری کاخ جشنواره در بزرگترین مجتمع علمی - فرهنگی کشور در پارک ملت تهران ایجاد می‌شود.
این مجموعه از جمله طرح‌های قابل توجه در حوزه سالن‌سازی سینمایی و بازسازی سینماها در دو سال اخیر است.
این مجموعه سینمایی به دلیل قرار گرفتن در محیط مناسب و دسترسی مطلوب با چهار سالن اصلی و سالن‌های «وی‌آی‌پی» تاثیر عمده‌ای بر ارتقای کیفی و استانداردهای فضاهای سینمایی تهران و کشور خواهد داشت و می‌تواند به عنوان کاخ جشنواره مورد استفاده قرار گیرد.
این مجموعه سینمایی قسمتی از بزرگترین مجتمع علمی - فرهنگی کشور، در زمینی به وسعت شش هزار مترمربع است که در پارک ملت قرار دارد و با ‪ ۱۵‬هزار مترمربع زیربنا، به صورت قوسی شکل بنا شده است.
این مجتمع علاوه بر فضاهای جنبی و تاسیساتی، چهار سالن سینما دارد که به صورت قرینه، دو سالن در بالای مجموعه و دو سالن در زیر زمین قرار گرفته و هر یک با سالن‌های انتظار جداگانه، قابلیت پخش فیلم‌های مختلف را برای بازدید ۳۰۰‬ نفر تماشاگر دارد.
ارتفاع کل این مجموعه ۴۰‬ متر و ارتفاع ساختمان‪ ۲۰‬ متر است که کاملا به سطح شهر مسلط است و نمای آن به طور کامل شیشه‌ای خواهد بود. مجتمع علمی - فرهنگی پارک ملت به شکل مکعبی متغیر و قوسی شکل است و ارتفاع آن به هیچ عنوان از درختان سطح پارک بلندتر نیست.
ساخت مجموعه سینمایی پارک ملت تهران به صورت جدی از اسفند‪ ۸۴‬ آغاز شده و در زمان حاضر بتون ریزی در دو سمت ‌ای و سی ساختمان به پایان رسیده است. با برنامه‌ریزی انجام شده، بزرگترین مجموعه علمی - فرهنگی کشور، تا ‪ ۲۲‬ بهمن امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها