«خدا نزدیک است» به جشنواره ایتالیا رفت

فیلم سینمایی خدا نزدیک است ساخته علی وزیریان برای رقابت در چهار بخش دهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مذهب امروز به کشور ایتالیا رفت.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از واحد خبر حوزه هنری، داوران این جشنواره فیلم‌های برتر را در 10 بخش موضوعی زن و دین، گفتگوی ادیان، وحدت، هنر و دین، اخوت و برادری، تصدیق و شهادت، دین و مدرسه، دین و حقوق بشر، پژوهش‌های کلامی و غمخواری و شفقت انتخاب خواهند کرد.
روح ایمان نیز عنوان بخش مسابقه بین‌الملل دهمین جشنواره فیلم مذهب امروز است که جوایز آن روز پنجشنبه 18 اکتبر (2۶ مهرماه) در سالامارکونو واتیکان اهدا می‌شود.
خدا نزدیک است در بخش بین‌الملل روح ایمان و بخش‌های موضوعی وحدت، دین و مدرسه و غمخواری و شفقت رقابت خواهد کرد.
فیلم‌های برگزیده بخش‌های وحدت، دین و مدرسه و غمخواری و شفقت این جشنواره به ترتیب روزهای 20 اکتبر در ترنتو، 2۵ اکتبر در فرارا و 20 اکتبر در میلان معرفی خواهند شد.
خدا نزدیک است پنجشنبه چهارم اکتبر (12 مهر) در ترنتو و بولزانو، پنجم اکتبر در آرکو، ششم اکتبر در ترنتو، 13 اکتبر در تیونه و 23 اکتبر در میلان روی پرده خواهد رفت.
کریستف زانوسی، جیان لوییجی منتقد سینما، جرومه کوئل تاریخ‌نگار سینمایی، جوزپه دکارلی روزنامه‌نگار و دون ماریو گریتر کارشناس گفت‌وگوی ادیان از حاضران و میهمانان این جشنواره هستند. جشنواره سینما و دین سال 1998 در ترنتو ایتالیا آغاز به کار کرده و دهمین دوره آن با حضور 50 فیلم  در شهرهای مختلف این کشور برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها