کیت هادسون

سه بازیگر دیگر هالیوود هم فیلم کوتاه می‌سازند

به دنبال جنیفر انیستون که فیلم کوتاهی برای برنامه «ریل مومنتز» مجله گلیمور ساخت، سه بازیگر زن دیگر هالیوود نیز فیلم‌های کوتاه می‌سازند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» کرستن دانست بازیگر مجموعه فیلم‌های مرد عنکبوتی، کیت هادسن بازیگر نامزد اسکار به خاطر فیلم تقریبا مشهور و ریتا ویلسون بازیگر فیلم بی‌خواب در سیاتل فیلم‌های خود را بر اساس داستان‌های واقعی که برای مجله گلیمور ارسال شده خواهند ساخت.
هریک از این سه بازیگر ۵00 هزار دلار در اختیار دارند تا فیلم‌های کوتاه خود را برای سومین دوره برنامه سالانه «ریل مومنتز» بسازند.
سال گذشته جنیفر انیستون به شیوه مشابهی فیلم اتاق 10 را با بازی رابین رایت پن و کریس کریستوفرسون ساخت و اخیرا توانست جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره سینه‌وگاس را از آن خود کرد.
پیش از انیستون نیز هم دیگر ستاره‌های زن هالیوود مانند گوینت پالترو و برایس دالاس هوارد در این برنامه که با اهداف خیریه برگزار می‌شود، شرکت کرده بودند.
دانست، هادسون و ویلسون برای ساخت فیلم‌های‌شان آماده‌اند. آنها سه روز برای فیلمبرداری وقت دارند و باید فیلم‌ها را به نخستین نمایش که روز 9 اکتبر است، برسانند.
هادسون کورت راسل، گلدی هان و داکوتا فانینگ را برای بازی در فیلمش انتخاب کرده و جین تریپل‌هورن و آیشا تایلر بازیگران فیلم ویلسون هستند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها