سی‌وسومین جوایز اسکار دانشجویی اهدا شد

سی‌وسومین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار دانشجویی روز گذشته برگزار شد و سیزده فیلمساز جوان به عنوان برگزیده معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» آکادمی علوم و هنرهای سینمایی در آمریکا از سال 1972 این جوایز را به فیلمسازان دانشکده‌ها و کالج‌ها اهدا می‌کند و طی سه دهه گذشته فیلمسازانی مانند اسپایک لی، رابرت زمکیس، جان لستر و تری پارکر این جایزه را به خاطر کارهای دانشجویی‌شان دریافت کرده‌اند.
در مراسم امسال، نیا واردالوس و کوین اسمیت همراه با سید جنیس مدیر آکادمی جوایز را به برندگان در چهار رشته فیلم‌های آلترناتیو، انیمیشن، داستانی و مستند اهدا کردند.
در هر رشته اسکار دانشجویی سه مدال طلا، نقره و برنز به برگزیدگان اهدا می‌شود و امسال یک جایزه افتخاری برای بهترین فیلم خارجی به الالینی ساخته تریستان هولمز از آفریقای جنوبی تعلق گرفت.
در بخش فیلم‌های آلترناتیو مدال طلا به پرسپکتیو (تراویس هات‌فیلد و ساموئل دی) از دانشگاه ایالتی بال در آریزونا اهدا شد و مدال طلای رشته انیمیشن را  The Possum (کریس چوی از موسسه هنر و طراحی کالیفرنیا به دست آورد.
گزارشگر صفر (کری لوزانو) از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی مدال طلای رشته انیمیشن را از آن خود کرد و در رشته فیلم داستانی فهرست آرزوهای کریسمس (شان اوربیک) از دانشگاه کارولینای شمالی به مدال طلا دست یافت.
دستیابی به فهرست کامل برندگان سی‌وسومین دوره جوایز اسکار دانشجویی اینجا امکان پذیر است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها