انتشار مجموعه تصاویر سه بعدی از مسجد پیامبر اعظم (ص) و حرم امام رضا (ع)

به مناسبت نامگذاری سال 138۵ با نام پرعظمت پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص)، «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به عرضه‌ مجموعه تصاویر سه بعُدی از مسجد پیامبراعظم(ص) و حرم مطهر امام رضا(ع) خواهد نمود.
به گزارش«پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این مجموعه تصاویر منحصر به فرد که با عینک مخصوص و بصورت سه‌بعُدی قابل رویت است، مشتمل بر ۱۶ تصویر از مسجد پیامبر اعظم(ص) و ۶۰ تصویر از حرم مطهر امام رضا(ع) است که در قالب یک CD مولتی مدیا و با همکاری موسسه رسانه‌های تصویری منتشر و بزودی در دسترس عموم علاقمندان قرار خواهد گرفت.
طراح این مجموعه تصاویر سه‌بعُدی، «فرامرز قهرمانی‌فر» است که نمونه آثار وی، سابق براین در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، به معرض دید بازدید کنندگان در آمده بود.
 گفتنی است که علاقمندان برای تهیه این CD مولتی مدیا می‌توانند با روابط عمومی «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 17، طبقه دوم مراجعه یا با شماره تلفن 88۵11289 تماس بگیرند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.