تولید 9 مستند برای شبکه «نشنال جئوگرافیک»

شبکه تلویزیونی نشنال جئوگرافیک اعلام کرد در ماه‌های پیش رو تولید و نمایش 9 فیلم مستند جدید را در دستور کار دارد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این شبکه که در نخستین ماه سال جدید میلادی بیشترین میزان رضایت مخاطبانش در طول فعالیت را داشته است، قصد دارد این موفقیت را با برنامه‌های جدید مستند ادامه دهد.
درون جنگ عراق یکی از مستندهای جدید است که شرکت «تاورز پرودز» آن را تهیه می‌کند. این شرکت پیش از این درون یازدهم سپتامبر را تولید کرده بود که پرمخاطب‌ترین برنامه نشنال جئوگرافیک بوده است.
بزرگان زباله دیگر مستندی است که 22 آوریل و همزمان با روز زمین از این شبکه نمایش داده می‌شود و احتمالا یک سریال نیز بر اساس آن ساخته می‌شود.
گالن بنزین درباره چرخه تولید بنزین و پلاتیسکی درباره سفر 8 هزار مایلی دیوید دی راسشیلد از دیگر مستندهای امسال نشنال جئوگرافیک هستند.
قبیله در عکس‌ها نیز مستندی درباره قبیله تازه کشف شده‌ای در اطراف آمازون است که سال گذشته تصاویر مربوط به آن شگفتی جهان را برانگیخت.
دیگر مستندهای ویژه این شبکه جنوب بزرگ درباره زندگی گیاهی و جانوری کالیفرنیا و رازهای مصری پس از مرگ هستند که این دو فیلم را خود نشنال جئوگرافیک تهیه می‌کند.
این شبکه تلویزیونی کابلی که به بنیاد نشنال جئوگرافیک تعلق دارد، پیش‌تر اعلام کرده بود میزان آگهی‌هایش در یک فصل گذشته 11 درصد افزایش داشته است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها