«انجمن منتقدان» صنف برتر خانه سینما شد

انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی به عنوان صنف برتر جامعه اصناف سینمای ایران در سال 87 معرفی شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن منتقدان، لوح سپاس و تقدیر خانه سینما در قالب آئین سپاس از صنف برگزیده و عضو ممتاز جامعه اصناف سینمای ایران توسط «محمد مهدی عسگرپور» مدیر عامل خانه سینما به «سعید مستغاثی» رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی اهدا شد.
در لوح سپاس مدیر عامل خانه سینما به انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی آمده است:
در راستای ترغیب صنوف به توانمندی سازی، خانه سینمای ایران با افتخار اعلام می‌کند که انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی در سال 87 با برنامه‌ریزی و اجرای مجموعه فعالیت‌های ممتاز خویش در همبستگی و تقویت روحیه صنفی، کوشا و موثر بوده است.
هیات مدیره خانه سینما همت و کوشش در خور تحسین انجمن منتقدان و نویسندگان را قدر دانسته، می‌ستاید.
برنامه سپاس از صنف برگزیده و عضو ممتاز جامعه اصناف سینمای ایران، سه شنبه شب با حضور معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر عامل خانه سینما، هنرمندان و جمعی از سینماگران در تالار اجتماعات خانه سینما برگزار شد.
انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی در طول یک‌سال گذشته علاوه بر برپایی جشن باشکوه منتقدان و معرفی برگزیدگان 30 سال سینمای ایران، گردآوری و تدوین پنج کتاب با موضوع‌های مختلف در حوزه سینمای مستند، نقد و سینمای ملی به همراه برپایی همایش سه روزه سینمای ملی، نشست‌های تخصصی موضوعی، برگزاری منظم کانون فیلم با نمایش بیش از 40 اثر داخلی و خارجی، برگزاری نشست ویدئو کنفرانس با «جاناتان رزنبام» منتقد مطرح سینمای جهان، پی‌گیری عضویت اعضای انجمن در فیپرشی و ارتباط مستمر با مراکز سینمایی و حضور پررنگ در رویدادها و مجامع مختلف سینمایی را در برنامه‌های خود داشته است.
تشکیل شورای صنفی مسکن و تهیه زمین برای اعضای این تشکل در فاز یک شهر جدید پردیس از دیگر فعالیت‌های شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی در ایام یاد شده به شمار می‌رود.

دیدگاه‌ها

  • اسمعيل شهابي
    ۱۸:۰۸ ۱۵ مرداد ۱۳۸۸

    برتري كانون منتقدان و نويسندگان را به همه دوستان تبريك مي گويم

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها