«امین تارخ» دبیر جشن دوازدهم سینمای ایران شد

در جلسه هیات مدیره خانه سینما، با توجه به استعفای علی معلم، امین تارخ به عنوان جایگزین وی، دبیر جشن دوازدهم سینمای ایران شد.
امین تارخ سخنگوی هیات مدیره خانه سینما اظهار داشت: در بخشی از جلسه هیات مدیره خانه سینما، مسئله جشن خانه سینما و قضیه دبیر جشن مطرح شد. ما در دو جلسه طولانی با آقای علی معلم سعی کردیم به هر شکلی که ممکن است ایشان را قانع کنیم تا در مسند دبیری جشن خانه سینما باقی بماند و اعضای هیات مدیره در این زمینه تلاش زیادی کردند، اما احساس می‌کنم ایشان هنوز قدری از ماجراهایی که برای ماهنامه «دنیای تصویر» اتفاق افتاده بود، ناراحت هستند.
وی ادامه داد: هیات مدیره پس از گفت و گوهای فراوان با آقای معلم سرانجام علی‌رغم میل باطنی خود، استعفای وی را پذیرفت و بنا به صلاحدید هیات مدیره، من به عنوان دبیر جشن خانه سینما انتخاب شدم.
تارخ در ادامه تصریح کرد: آقای علی معلم فردی شایسته و اهل هنر و سینما است و بر جای او تکیه دادن، کار بسیار سختی است. من نیز به این موضوع تمایلی نداشتم اما این تصمیمی بود که اعضای هیات مدیره گرفتند و من نیز به این درخواست تن دادم. امیدوارم بتوانیم این دوره جشن خانه سینما را هم بدون حاشیه و مسئله به صورتی حرفه‌ای و شایسته برپا کنیم.
وی در پایان افزود: هیات مدیره خانه سینما در هفته آینده جلسه‌ای نخواهد داشت و جلسه بعدی هیات مدیره دو هفته بعد برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها