هجده فیلم کوتاه و بلند ایرانی در حیدرآباد

هجده فیلم ایرانی در چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان فیل طلایی در حیدرآباد هندوستان حاضرند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره که از 14 نوامبر آغاز شده و تا بیستم این ماه ادامه خواهد داشت، نه فیلم کوتاه و نه فیلم بلند از ایران را در بخش های متنوعی به نمایش می گذارد. (ادامه...)
بخش مسابقه بین المللی جشنواره حیدرآباد شامل فیلم های بلند و کوتاه است.
در بخش فیلم های کوتاه این مسابقه دو انیمیشن کوتاه دوست عزیز و رفیق لذیذ (هادی یقین لو) و ماه بود و روباه (بابک نظری) و فیلم داستانی باز باران (علی وزیریان) و در بخش فیلم های بلند پشت پرده مه (پرویز شیخ طادی)، حیات و بازی (غلامرضا رمضانی) به نمایش درمی آیند.
این جشنواره بخشی با نام مرور آسیا دارد که در آن چهار فیلم بلند ایرانی حضور دارند؛ کفش های جیرجیرک دار (شاپور قریب)، من و نگین دات کام (حسین قناعت)، قطعه زمستانی (فرهاد مهران فر) و آلبوم (رضا حیدرنژاد).
در بخش «دنیای کودکان» پنج فیلم کوتاه شاخه گلی برای مریم (حسن آقاکریمی)، جریان (علیرضا چیتایی)، بار دیگر (تهمینه سرباز زاده)، سپیدبالان (عبدالله علیمراد) و راه عشق (مرتضی احدی) پذیرفته شده اند.
دیگر بخش جشنواره که سینمای ایران در آن حضور دارد، نمایش های ویژه است. در این بخش دو فیلم بلند چرخ (غلامرضا رمضانی) و موشک کاغذی (فرهاد مهران فر) و فیلم کوتاه غاز مهاجر (سیروس حسن پور) روی پرده می روند.
جشنواره حیدرآباد همواره به سینمای ایران بهای زیادی می دهد، هرچند که این رویداد به بی نظمی و مشکلات فراوان در برگزاری شهرت دارد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها