کناره‌گیری «اسکورسیزی»از پروژه‌های بزرگ هالیوود

مارتین اسکورسیزی کارگردان آمریکایی در حاشیه جشنواره فیلم مراکش گفت:قصد دارم کارگردانی پروژه ‌های بزرگ هالیوود را کنار گذاشته و تمام وقتم را بروی ساخت فیلم‌های کوتاه و مستند متمرکز کنم.
به نقل از خبرگزاری فرانسه،اسکورسیزی که فیلم‌های موفقی چون راننده تاکسی،گاو خشمگین،گودفلاس و هوانورد یکی از میهمان‌های افتخاری این دوره از جشنواره مراکش است.
این کارگردان آمریکایی که این هفته 63 ساله شد در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که پیر شده و دیگر قصد ندارد که وقتش را بروی ساخت پروژه‌های بزرگ هالیوودی بگذارد.
وی پیش‌بینی کرد که فیلم بعدی او با نام سکوت که سال آینده در ژاپن جلوی دوربین خواهد رفت، یکی از آخرین فعالیت‌هایش برای استودیوهای هالیوودی باشد.
فیلم سکوت داستان کشیش‌های پرتغالی‌ است که به منظور تبلیغ دین مسیح در کشور ژاپن،در قرن هفدهم میلادی به این کشور سفر می‌کنند.
اسکورسیزی گفت:قصد دارم تا تمام وقت خود را بروی ساخت فیلم‌های مستندی چون فیلم‌ اخیری که درباره باب دیلان،آهنگساز آمریکایی،ساخته‌ام متمرکز کنم.
این کارگردان آمریکایی در این کنفرانس مطبوعاتی ضمن اشاره به این مطلب که به فیلم‌های دارای پرسپکتیو‌های متفاوت علاقمند است، آثار «کیارستمی» را ستایش کرد.
در این دوره از جشنواره مراکش که از جمعه گذشته آغاز شده و تا 19 (28 آبان) نوامبر ادامه خواهد داشت، شانزده فیلم در بخش مسابقه برای دریافت ستاره طلایی به رقابت خواهند پرداخت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها