نمایش «تهران در عكس» صافاریان در خانه هنرمندان

مستند تهران در عكس ساخته روبرت صافاریان سه‌شنبه در خانه هنرمندان ایران نمایش داده و سپس نقد و بررسی می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن تهیه‌کنندگان سینمای مستند، مستند تهران در عكس سه‌شنبه 22 دی‌ماه ساعت 18 در خانه هنرمندان ایران نمایش داده می‌شود و سپس جلسه نقد و بررسی فیلم برگزار خواهد شد.
تهران در عكس فیلمی درباره تصویر شهر در عكس به طور كلی و تصویر تهران در عكس‌های دوران‌های تاریخی گوناگون به طور خاص است. تصویر تهران در عكس برآیند سه تحول موازی است: تحول خود تهران از شهری كوچک در اوائل سده نوزدهم به كلانشهری عظیم، تحول تكنولوژی عكاسی از دوربین‌های بزرگ روی سه پایه به دوربین‌های دیجیتال امروزی و همین طور شیوه‌های نمایش و مصرف عكس از آلبوم‌های خانوادگی به انواع نمایش و عرضه آنلاین و سرانجام تحول كاركرد عكاسی از یک فن به یک هنر و عكاس از یک تكنیسین به یک هنرمند و افزایش دانش زیبایی‌شناسی عكاسی.
برنامه نمایش آثار مستند كه به همت انجمن تهیهکنندگان سینمای مستند ایران و همراه با نقد و بررسی فیلم انجام می‌شود، روزهای سه‌شنبه هر هفته از ساعت 18 تا 20 در تالار بتهوون خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای حضور در برنامه می‌توانند به خانه هنرمندان ایران واقع در: خیابان فرصت شمالی، خیابان ایرانشهر شمالی، باغ هنر مراجعه کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها