مجتمع موسسه رسانه‌های تصویری با سه سالن احداث می‌شود

ابراهیم داروغه‌زاده از احداث مجتمع فرهنگی سینمایی موسسه رسانه‌های تصویری معاونت سینمایی، با سه سالن سینمایی در تهران خبر داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی موسسه رسانه‌های تصویری، ابراهیم داروغه‌زاده، مدیرعامل این موسسه با اعلام این خبر افزود: در راستای رونق بخشیدن به اقتصاد سینما، موسسه رسانه‌های تصویری در تازه‌ترین اقدام خود، ساخت سه سالن سینمایی را با ظرفیت 700 صندلی در زمینی به مساحت 1969 متر مربع در منطقه 5 تهران با بودجه ای که از سوی معاونت سینمایی در نظر گرفته شده، در دستور کار خود قرار داده است.
وی با اشاره به ظرفیت سالن‌های سینمایی در این مجتمع گفت: این سالن‌ها هر یک با ظرفیت 200 ،300 و 200 صندلی برای ساخت در این مجتمع در نظر گرفته شده‌اند که تجهیز این سالن‌های سینمایی نیز با همکاری موسسه رسانه‌های تصویری و موسسه سینما شهر انجام خواهد شد.
مدیر عامل موسسه رسانه‌های تصویری با اشاره به زمان احداث این مجتمع فرهنگی سینمایی خاطر نشان ساخت: در این زمین که به‌ زودی کار احداث آن آغاز خواهد شد، محلی نیز برای برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری و در کنار آن فضایی برای رستوران و کافی شاپ طراحی شده است.
داروغه زاده در انتها با تاکید بر اقدامات موثر شهرداری که در عرصه فرهنگ و هنر کشور انجام گرفته، خواستار حمایت‌های این نهاد در مسیر احداث این مجتمع فرهنگی سینمایی شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها