سینماسیار به مناطق سیل‌زده سیستان وبلوچستان رفت

مدیر طرح سینماسیار از اکران فیلم‌های کودکان و نوجوانان در مناطق سیل‌زده جنوب استان سیستان وبلوچستان خبر داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، نوید کوهبر مدیر «سینما سیار» در انجمن گفت: همزمان با سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر، کودکان مناطقی در جنوب استان سیستان وبلوچستان به تماشای فیلم‌های سینماسیار نشستند.
وی افزود: این برنامه همزمان با جشنواره فیلم فجر و طرح «سیمرغ و پروانه‌ها»ی بنیاد سینمایی فارابی اجرا شده و طی آن فیلم‌های منتخبی از سینمای کودکان و نوجوانان در مناطق کم‌برخوردار به روی پرده رفت.
کوهبر ادامه داد: روستاهای كناركمبان در بخش بنت در جنوب استان سیستان و بلوچستان، عوركي در بخش دشتياري، جنگارك پايين در بخش دشتياری، زرآباد و همچنين كنارك از 16 بهمن‌ماه به مدت 6 روز تحت پوشش این طرح قرار گرفتند و فیلم‌های روز کودکان و نوجوانان در این روستاها به صورت رایگان به نمایش درآمد.
وی در ادامه به آغاز به کار وب‌سایت رسمی «سینماسیار» با نشانی www.cinemasayar.ir اشاره کرد و افزود: در این سایت علاوه بر جدول نمایش فیلم‌ها در استان‌های تحت پوش، آمار و اطلاعات فیلم‌ها و جدول فروش آن‌ها در سیستم سینماسیارنیز در دسترس کاربران قرار دارد. به‌علاوه یک فرم الکترونیکی نیز در سایت وجود دارد تا علاقه‌مندان بتوانند درخواست اکران فیلم مورد علاقه ‌خود را ثبت کنند.
مدیر سینماسیار در پایان گفت: در حال حاضرتعداد ۵۵ دستگاه سینماسیار در ۲۷ استان کشور فعال است و در ۵ شهر نیزتوسط بخش خصوصی اداره می‌شود
علاقه مندان بتوانند درخواست اکران گروهی برای سازمان ها و ارگان های ذی ربط را ثبت کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها