برنامه نشست‌های بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران اعلام شد

برنامه نشست‌های بخش بین‌الملل با حضور 5 مهمان خارجی از کشورهای مختلف اعلام شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ این نشست‌ها با حضور «سیمونه اسپانی» از آلمان و نماینده جشنواره برلین، «اوگور شاهین»؛ تهیه‌کننده از ترکیه، «سیگو تونو»؛ مدیر جشنواره SHORT SHORTS از ژاپن، «باپتیست برتین»؛ تهیه‌کننده از فرانسه و «جرالد وبر»؛ نماینده کمپانی سیکس‌پک فیلم برگزار می‌شود که هر یک شامل برنامه‌های متنوعی خواهد بود.
برنامه نخست، نشست سیمونه اسپانی است و به معرفی «بخش کوتاه جشنواره فیلم برلین» اختصاص دارد که یکشنبه 19 آبان، ساعت 16:30 الی 18:30 در سالن شماره 3 برگزار می‌شود. پس از این نشست نیز چهار فیلم «سیاره ∑»، «آرزوی خوب»، «آتش بگیر» و «ببر تاسمانی» منتخب آثار جشنواره برلین روی پرده می­رود.
برنامه دوم، نشست اوگور شاهین (با همراهی افسون محمدنژاد) است که مبحث «معرفی پخش بین‌الملل فیلم‌های کوتاه» را ارائه می‌کند و دوشنبه 20 آبان، ساعت 14:30 تا 16:30 در سالن شماره 5 برگزار می‌شود.
برنامه سوم، نشست سیگو تونو است و به معرفی جشنواره شورت شورتز ژاپن و فیلم‌های کوتاه ژاپن اختصاص دارد که سه‌شنبه 21 آبان، ساعت 14:30 تا 16:30 در سالن شماره 5 برگزار می‌شود.
برنامه چهارم، نشست باپتیست برتین و با همراهی افسون محمدنژاد است که به موضوع «تولید مشترک چیست؟» اختصاص دارد. این نشست چهارشنبه 22 آبان، ساعت 14:30 تا 16:30 در سالن شماره 5 برگزار می‌شود.
برنامه پنجم، نشست جرالد وبر است که به «معرفی کمپانی سیکس پک» و «پخش بین‌المللی فیلم‌های کوتاه» در اروپا اختصاص دارد. این نشست پنجشنبه 23 آبان، ساعت14:30 تا 16:30 در سالن شماره 5 برگزار می‌شود.

گفتنی است، این نشست‌ها برای عموم علاقه‌مندان رایگان و بدون ثبت نام بوده، همچنین پرسش و پاسخ با حضور مترجم برای حاضرین در جلسه انجام خواهد شد.
سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 18 تا 24 آبان در پردیس سینماگالری ملت برگزار خواهد ‌شد. پیش فروش بلیت‌های جشنواره از طریق سایت «سینما تیکت» آغاز شده و در ایام جشنواره به صورت روزانه و حضوری نیز از طریق گیشه بلیت فروخته خواهد‌ شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان سی و ششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در مرکز همایش‌های برج میلاد معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این مراسم که با حضور «حسین‌انتظامی»؛ رئیس سازمان سینمایی، «سیدصادق موسوی»؛ دبیر جشنواره و «مصطفی کاظمی»؛ مشاور عالی و مدیر کل حوزه ریاست شهرداری تهران و... برگزار شد.
 • محمد اطبایی: اگر یک کالا بخواهد در بازار جهانی مشتری داشته باشد، باید به برند تبدیل شود

  محمد اطبایی: اگر یک کالا بخواهد در بازار جهانی مشتری داشته باشد، باید به برند تبدیل شود

  نخستین نشست روز پنجم کارگاه‌های آموزشی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با موضوع «عرضه و پخش بین‌المللی فیلم» برگزار شد که «محمد اطبایی» این موضوع را به بحث گذاشت. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» محمد اطبایی گفت: اگر یک کالا بخواهد در بازار جهانی مشتری داشته باشد، باید به برند تبدیل شود.
 • معرفی داوران بخش ملی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

  معرفی داوران بخش ملی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

  اعضای هیأت داوران بخش مسابقه ملی سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ابراهیم فروزش، حسن زاهدی، محمود ارژمند، مهرداد زاهدیان، مریم کشکولی‌نیا، پریوش نظریه و نیما جاویدی آثار بخش ملی این دوره از جشنواره را داوری می‌کنند.
 • پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران در روز پنجم جشنواره فیلم کوتاه تهران

  پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران در روز پنجم جشنواره فیلم کوتاه تهران

  پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران در روز پنجم جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) مسئولیت انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را در سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران برعهده داشته و هر روز ۵ فیلمی که بیشترین تعداد آرای تماشاگران را بدست آورده معرفی خواهد کرد.
 • از جمال میرصادقی در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تجلیل شد

  از جمال میرصادقی در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تجلیل شد

  مراسم شب «کتاب و سینما» و رونمایی از تازه‌های نشر انجمن سینمای جوانان ایران در چهارمین روز از «سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران» با حضور سیدصادق موسوی؛ دبیر جشنواره، علیرضا رضاداد؛ عضو شورای سیاست‌گذاری جشنواره، علی ‌اکبری و فرج‌الله رجبی نمایندگان شهر شیراز در مجلس شورای اسلامی و برخی نویسندگان آقار گردآوری شده در کتاب «این‌سو واقعیت، آن‌سو خیال» در سالن شماره 5 پردیس سینمایی ملت برگزار شد.