فیلم‌های منتخب بخش‌های مستند و مجموعه مستند جشنواره «فردا» معرفی شد

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، در بخش‌های مستند و مجموعه مستند اعلام شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، در بخش فیلم این دوره از جشنواره، در مجموع 670 اثر به دفتر جشنواره ارسال شد که از این تعداد در بخش مستند از میان 297 اثر، 38 فیلم و در بخش مجموعه مستند تلویزیونی از میان 61 اثر، 14 فیلم به بخش مسابقه راه یافته‌اند.

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش‌های مستند و مجموعه مستند به شرح زیر است:
فیلم‌های راه یافته به مسابقه بخش مستند:
1. سفره خالی/ فاطمه آتانی
2. سرتیفیکیت/ صفی الله حسینی
3. مغار غلام/ علی بیطرفان
4. ناجی کرونر/ مسعود کارگر
5. خارجی/ مالک شیخی- بهناز رفائیل زاده
6. بخاطر یک مشت علف/ محمدعلی یزدان پرست
7. زیبا بافته‌ی اسرار/ امیرولی نژاد
8. دست‌ها روح دارند/ عباس صوفی - سعیدبشیری
9. پا تو کفشتان کردند/ شهاب الدین موسوی
10. شور شیرین/ محمد اسکندرزاده
11. دست ساز/ ایوب مروانی پور
12. تولد یک دریاچه/ سعید تارازی
13. مرگ روشن/ مسعود دهنوی
14. کاغذ یک درنگ مچاله/ یاسر طالبی
15. میراث سبز/ علی نیکوکار
16. الماس زاگرس/ سید میکاییل موسوی
17. سرّاج/ محمدرضا دهستانی
18. تب تولید/ تورج کلانتری
19. دشت آدمخورا/ مصطفی شبان
20. صف سلام/ هادی آفریده
21. به توان داخل/ محمدباقر سلمانی
22. قوس الکتریکی/ حمید علیداد- باقر سروش
23. 330سی سی خاطره/ الهام معروفی
24. در کنار هم/ سید مجتبی خیام الحسینی
25. آنان که خاک را به هنر کیمیا کنند/ مهرداد حسنی
26. نان گزیده ها/ محمدرضا حاج محمد حسینی
27. اوس حسن/ تورج هیبتی
28. سی پاک/ محسن خان جهانی اصل
29. همراه با پنجره‌ها/ فرهاد دورودگر
30. ورشوچی/ داور نجفی
31. موج شکن/ سید مهدی حسینی پور- امیر باشتی منفرد
32. ماراتن/ مرتضی حسینی نیا
33. برسنگ زن اکنون سبو/ مرجان شیرازی
34. جنگ بازاریابی/ مهدی جوزایی
35. کل به جز/ سید وحید میرحسینی نامی
36. زندگی در فیروز/ حامد کلجه‌ای
37. نفت آباد/ امیرحسین خلیلی
38. آزاد راه/ محسن خان جهانی اصل

فیلم‌های راه یافته به مسابقه بخش مجموعه‌های مستند تلویزیونی:
1. قصه رسیدن/ امیرحسین خلیل زاده
2. غنیمت/ حسام اسلامی
3. مسیر نو/ وحید فرجی
4. تهران تقاطع سئول/ سیاوش سرمدی
5. انتقال پایتخت/ علی نیکبخت
6. هنر ایرانی/ حامد نمازی
7. پرتره‌های انگیزشی/ محمدسعید غدیریان
8. تولید در زندان/ مرتضی پایه شناس
9. دریبل/ پدرام بهرامی
10. نبرد امواج/ وحید فرجی
11. بادگیر.خاویار.زیتون/ محمد جواد رحیمی
12. دست آفریده‌ها/ حمید قدرتی
13. مطبخ/ حسین نشاطی
14. میراث/ حسین زارع زاده

پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، به دبیری بهزاد رشیدی و با شعار «حمایت از تولید ملی»، 12 تا 15 مهر در خانه هنرمندان ایران برگزارخواهد شد.

 

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
  • برگزیدگان جشنواره فناوری و صنعتی «فردا» معرفی شدند

    برگزیدگان جشنواره فناوری و صنعتی «فردا» معرفی شدند

    پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزیدگان جشنواره با حضور هنرمندان و جمعی از مدیران سینمایی و صنعتی و اهالی رسانه در تالار سوره حوزه هنری معرفی شدند.
  • معرفی فیلم‌های منتخب 3 بخش پویانمایی، تبلیغات و دانشجویی جشنواره «فردا»

    معرفی فیلم‌های منتخب 3 بخش پویانمایی، تبلیغات و دانشجویی جشنواره «فردا»

    اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم وعکس فناوری و صنعتی (فردا)، در بخش‌های تبلیغات، پویانمایی و دانشجویی اعلام شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در بخش فیلم پنجمین دوره از این جشنواره، در مجموع 670 اثر به دفتر جشنواره ارسال شد که از این تعداد 139 اثر در بخش مسابقه پذیرفته شده است.