فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه بین‌المللی «استانداردهای ویدئویی خالق صحنه جهانی»

سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت روز جهانی استاندارد علاقه مندان را به شرکت در رقابت ویدئویی با موضوع «استانداردهای ویدئویی خالق صحنه جهانی» دعوت می‌کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت روز جهانی استاندارد (22 مهر / 14 اکتبر) علاقه مندان را به شرکت در دومین جشنواره فیلم کوتاه بینالمللی « استانداردهای ویدئویی خالق صحنه جهانی» دعوت می کند. این رقابت بین المللی را کمیسیون بین المللی برق و الکتروتکنیک (IEC)، سازمان بینالمللی استاندارد (ISO) و اتحادیه ارتباطات راه دور (ITU) برگزار می کنند.
آثار ویدئویی ارسالی باید داستانی را که نشاندهنده اثرگذاری ویدئو بر زندگی در آینده نزدیک یا دور باشد، به تصویر بکشد و حداکثر 20 ثانیه در فرمت استاندارد یوتیوب (16:9 aspect ratio) باشد.
همچنین آثار شرکتکننده در این جشنواره بین المللی باید شامل تیتراژ پایانی 3 ثانیهای برای نمایش تصویر روز جهانی استاندارد 2019 (تصویر در لینک https://www.worldstandardscooperation.org/wsd2019)، به زبان انگلیسی یا دارای زیر نویس روان انگلیسی باشد.
ویدئوهای ارسالی ابتدا در هیأت داوری (متشکل از هنرمندان و اساتید صاحب نام ایرانی) بررسی و برترینها برای مراجع بینالمللی برگزارکننده جشنواره، ارسال خواهند شد. به برنده مسابقه جایزه نقدی به مبلغ 1500 فرانک سوئیس و به سه اثر برتر دیگر هر یک مبلغ 500 فرانک سوئیس اهدا خواهد شد. سازمان ملی استاندارد ایران نیز به 3 نفر از برگزیدگان این رقابت جوایز ارزشمندی اهدا خواهد کرد.

لینک متن فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه بینالمللی « استانداردهای ویدئویی خالق صحنه جهانی»: https://standardna.ir/files//meli/IMG_0155.jpg
علاقهمندان میتوانند آثار خود را در قالب فایل فشرده شده MPEG که حجم آن کمتر از 4MB باشد، حداکثر تا 15 مردادماه 1398 به نشانی پست الکترونیک [email protected] ارسال یا برای هماهنگی با دبیرخانه جشنواره به شماره تلفن 32818989 026 و 32807045 026 تماس حاصل فرمایند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها