مستندهای منتخب هشتمین جشنواره «حسنات» معرفی شدند

مستندهای راه یافته به بخش مسابقه هشتمین جشنواره‌ ملی فیلم کوتاه «حسنات» اصفهان معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، اعضای هیات انتخاب بخش مستند این دوره از جشنواره آثار راه یافته به بخش مسابقه را معرفی کردند.
روبرت صافاریان، سید سلیم غفوری، فرحناز شریفی، مرحوم مرتضی نیک‌پایان و عزت‌اله پروازه اعضای هیات انتخاب بخش مستند هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه را تشکیل می‌دهند، این تیم ۲۹۹ فیلم مستند ارسال شده در سه بخش مسابقه ملی، مستند پرتره و بخش مسابقه شهر در قاب تصویر را بررسی و در نهایت ۲۴ فیلم را در بخش مسابقه ملی، ۷ فیلم را در بخش مستند پرتره و ۴ اثر را در بخش مسابقه شهر در قاب تصویر حائز برتری برای حضور در بخش مسابقه هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان دانستند.

بخش مسابقه ملی
۱: آنام به کارگردانی مریم حق پناه از تهران
۲: پرندۀ آزادی به کارگردانی فرهاد بهبهانی (حاجری) از بهبهان
۳: سفرۀ خالی به کارگردانی فاطمه آتانی از اراک
۴: سارِوُ به کارگردانی محمد عبداللهی از بیرجند
۵: آشنگ به کارگردانی محمدصادق اسماعیلی از کرمان
۶: دشت بهار به کارگردانی محمد کریمی از اهواز
۷: بی سرزمین‌تر از باد به کارگردانی غلامرضا جعفری از تهران
۸: ۰۳۳ سی‌سی خاطره به کارگردانی الهام معروفی از اراک
۹: جاده‌های برفی به کارگردانی هایده مرادی از تهران
۱۰: لوتوس به کارگردانی محمدرضا وطن دوست از ساری
۱۱: باغ بی‌برگی به کارگردانی فاطمه رضائیان از نجف آباد
۱۲: میکِل آنژ افغانستان به کارگردانی محمد صفا از تهران
۱۳: استشهادی برای خانعلی به کارگردانی آرمان قلی‌پور دشتکی از دشتک
۱۴: پدر پروانه‌ها به کارگردانییزدان پرونده از کرمانشاه
۱۵: دست ساز به کارگردانی ایوب مراونی‌پور از شهر شادگان
۱۶: رویای روهینگیا به کارگردانی محمد مهدی خالقی از مشهد
۱۷: روزمرگییک محیط‌بان به کارگردانی محمدجواد رحیمی از قم
۱۸: صف سلام به کارگردانی هادی آفریده از تهران
۱۹: چغامیش به کارگردانی آریان عطارپور از تهران
۲۰: بی سایگان به کارگردانی مجتبی رضائی از تبریز
۲۱: دو اعدام به کارگردانی بهروز خلجی از اصفهان
۲۲: گیسوان حلب به کارگردانی میثم صبوحی از اصفهان
۲۳: ماهیاک به کارگردانی فرح زارع از تهران
خالواسدالله بهکارگردانی محمدعسگرخواه ازتنکابن

بخش مستند پرتره
۱: شکوه به کارگردانی پیام میرتبریزیان ازشهر ساری
۲: فریم‌های خالی به کارگردانی هایده مرادی و عبدالله شکری از تهران
۳: با لالائی‌ها می خوانم به کارگردانی محمدمهدی رسولی از تهران
۴: کابَرات به کارگردانی برهان احمدی از سنندج
۵: آق قلا به کارگردانی محمد حامی از اصفهان
۶: چشم آواز به کارگردانی ریبوار محمودپور از شهر مریوان
۷: زُروان به کارگردانی فرانک آرتا از تهران

بخش مسابقه شهر در قاب تصویر
۱: سراج به کارگردانی محمدرضا دهستانی از قم
۲: خانه‌ام کجاست به کارگردانی شهرام اشرف ابیانه از تهران
۳: قرمز وحشی به کارگردانی محسن روشن روان از کاشان
۴: آرزلار آغاجی به کارگردانی مهدی شاداب و مریم صبوری از اردبیل.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.