بخش نگاه مردم به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران اضافه شد

بهترین آگهی‌های تبلیغاتی از نگاه مردم در بخش مسابقه نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران معرفی می‌شوند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران، آرای مردم به عنوان مخاطب هدف تبلیغات در بخش‌های مختلف، برای نخستین بار در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و بهترین آگهی‌های منتخب مردمی در بخش مسابقه این جشنواره معرفی می‌شوند.
در طول برگزاری نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران، مردم از میان آثار حاضردر این جشنواره به 10 اثر مورد نظر خود امتیاز می‌دهند و در نهایت 10 آگهی که بالاترین امتیاز و رای مردمی را از نگاه مخاطب دریافت کنند به عنوان بهترین‌های نگاه مردمی معرفی می‌شوند که تندیس و نشان ویژه جشنواره با عنوان منتخب مردم را دریافت خواهند کرد.
جشنواره فیلم‌های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات، تقویت ایده‌های خلاق، انتخاب و معرفی عوامل تولید کننده و آثار برتر شرکت ها تولیدکننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری برپا خواهد شد.
این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه‌های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی، رسانه‌های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ 29 بهمن تا یکم اسفندماه برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • تیزرها و فیلم‌های سلامت در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران داوری می‌شود

  تیزرها و فیلم‌های سلامت در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران داوری می‌شود

  فیلم‌های کوتاه و تیزرهای تولید شده در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش مسئولیت اجتماعی جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران داوری می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مجموع آثار با موضوع سلامت در بخش مسئولیت اجتماعی داوری می‌شوند.
 • کانون طراحان و مدیران تبلیغات خانه سینما به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران پیوست

  کانون طراحان و مدیران تبلیغات خانه سینما به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران پیوست

  کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران خانه سینما با داوری فیلم‌های کوتاه و برگزاری یک کارگاه تخصصی در نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مشارکت می‌کند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران خانه سینما به عنوان تنها کانون تخصصی در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی سینما با امضای تفاهم نامه‌ای در نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مشارکت می‌کند.
 • آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در تهران

  آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در تهران

  جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک، که شصت ویکمین دوره خود را در ماه می سال 2019 برگزار می کند، در همکاری با بخش بین‌الملل نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران بنا دارد فیلم‌های برگزیده دو دوره اخیرخود را در بخش آثار بین‌المللی نخستین جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران به نمایش بگذارد.