آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در تهران

جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک، که شصت ویکمین دوره خود را در ماه می سال 2019 برگزار می کند، در همکاری با بخش بین‌الملل نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران بنا دارد فیلم‌های برگزیده دو دوره اخیرخود را در بخش آثار بین‌المللی نخستین جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران به نمایش بگذارد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران، نخستین جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران درنظر دارد در بخش بررسی آثار بین‌المللی این جشنواره برترین فیلم‌های تبلیغاتی از سراسر دنیا را به نمایش بگذارد. در همین راستا جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک فیلم های برگزیده 2 دوره اخیر خود را به دبیرخانه جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران برای مرور این آثار ارسال مینماید .
جشنواره فیلم‌های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات ، تقویت ایده‌های خلاق، انتخاب و معرفی عوامل تولید کننده و آثار برتر شرکت ها تولیدکننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری ، برپا خواهد شد.
این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی، رسانه های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ 29 بهمن تا یکم اسفندماه برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • تیزرها و فیلم‌های سلامت در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران داوری می‌شود

  تیزرها و فیلم‌های سلامت در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران داوری می‌شود

  فیلم‌های کوتاه و تیزرهای تولید شده در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش مسئولیت اجتماعی جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران داوری می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مجموع آثار با موضوع سلامت در بخش مسئولیت اجتماعی داوری می‌شوند.
 • کانون طراحان و مدیران تبلیغات خانه سینما به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران پیوست

  کانون طراحان و مدیران تبلیغات خانه سینما به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران پیوست

  کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران خانه سینما با داوری فیلم‌های کوتاه و برگزاری یک کارگاه تخصصی در نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مشارکت می‌کند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران خانه سینما به عنوان تنها کانون تخصصی در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی سینما با امضای تفاهم نامه‌ای در نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مشارکت می‌کند.
 • بخش نگاه مردم به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران اضافه شد

  بخش نگاه مردم به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران اضافه شد

  بهترین آگهی‌های تبلیغاتی از نگاه مردم در بخش مسابقه نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران معرفی می‌شوند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» آرای مردم به عنوان مخاطب هدف تبلیغات در بخش‌های مختلف، برای نخستین بار در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.