دستورالعمل اجرایی «آرای تماشاگران» در جشنواره فیلم کوتاه تهران

انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» مسئولیت انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را در سی‌و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران برعهده دارد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ایسفا از فیلمسازان، علاقمندان و مخاطبان فیلم کوتاه درخواست کرد تا برای انتخاب دقیق «بهترین فیلم» با مسئولین و ناظرین این طرح همکاری کنند.
دستورالعمل اجرایی «آرای تماشاگران» در جشنواره فیلم کوتاه تهران به شرح زیر اعلام شده است:
1. برگه‌های رای تنها در هنگام ورود به سالن و قبل از آغاز نمایش فیلم ها در هر سانس توزیع می شود.
2. پس از تماشای فیلم ها و در هنگام خروج از سالن، برگه‌ رای خود را می توانید در یکی از سه صندوق‌ مشخص شده با عنوان خوب، متوسط ، هیچکدام بیاندازید.
3. نام تمام فیلم‌های به نمایش درآمده در یک سانس روی برگه رای شما نوشته شده، شما می توانید نام فیلم یا فیلم های مورد نظر خود را از روی خط تا جدا کرده و در یکی از صندوق های خوب و یا متوسط بیاندازید و درصورتی که فیلم یا فیلم هایی را در همان سانس نپسندیده اید، برگه‌ی رای خود یا نام فیلم های باقیمانده را، در صندوق هیچکدام بیاندازید.
4. برای جلوگیری از ازدحام در چند نقطه از مسیر خروج از سالن صندوق های رای قرار خواهد گرفت.
5. از زمان پایان نمایش فیلم‌ها در هر سانس تنها تا حدود نیم ساعت، فرصت رای گیری برای آن سانس فراهم بوده و پس از آن، برگه های رای از داخل صندوق ها جمع آوری خواهند شد.
6. برگه‌های رای سانسی که در غیر این زمان در صندوق ها ریخته شود مخدوش بوده و محاسبه نخواهد شد.
7. با توجه به ظرفیت یکسان سالن های نمایش فیلم های بخش مسابقه ملی، برای هر سانس، تنها 450 برگه رای به شکل مساوی توزیع خواهد شد.
8-در پایان هر روز 5 فیلمی که بالاترین رای را از تماشاگران بدست آورده اند، بدون اولویت اعلام خواهند شد.
9- فیلمی که در مجموع دو نمایش خود، بالاترین امتیاز از مجموع آرا (خوب و متوسط ) را دریافت نماید، به عنوان بهترین فیلم انتخاب خواهد شد. هر رای خوب 2 امتیاز و هر رای متوسط 1 امتیاز خواهد داشت.
10-برگه ای که در هنگام ورود به سالن تحویل شما می شود، فقط متعلق به شماست. لطفا برای کسب نتیجه‌ دقیق، آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.
سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱۸ تا ۲۲ آبان ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

  برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

  برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، عصر روز سه شنبه ۲۲ آبان ماه با حضور مسئولان فرهنگی، هنرمندان و علاقمندان به فیلم کوتاه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
 • پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران در روز چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران

  پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران در روز چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران

  پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران در روز چهارم سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، در روز چهارم جشنواره‌ (دوشنبه بیست و یکم آبان ماه) فیلم های زیر بدون اولویت و به ترتیب حروف الفبا بیشترین تعداد آراء تماشاگران را اخذ کرده اند.
 • برگزیدگان بخش جنبی کتاب و سینما جشنواره فیلم کوتاه تهران

  برگزیدگان بخش جنبی کتاب و سینما جشنواره فیلم کوتاه تهران

  برگزیدگان بخش جنبی کتاب و سینما در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران مشخص شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، جشن اختتامیه بخش جنبی کتاب و سینما در سالن شماره سه مجموعه پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
 • اعلام نامزدهای «هنر و تجربه» در جشنواره فیلم کوتاه تهران

  اعلام نامزدهای «هنر و تجربه» در جشنواره فیلم کوتاه تهران

  شورای سیاستگذاری گروه هنر وتجربه،نامزدهای خود را در جشنواره فیلم کوتاه تهران اعلام کرد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی گروه هنروتجربه، نامزدهای دریافت تندیس «هنروتجربه» در جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.
 • جشنواره فیلم کوتاه تهران فردا در برج میلاد به کار خود پایان می‌دهد

  جشنواره فیلم کوتاه تهران فردا در برج میلاد به کار خود پایان می‌دهد

  مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران فردا با اجرای محمد سلوکی در برج میلاد تهران برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری جشنواره، در این اختتامیه ۵ قطعه از ارکستر سمفونیک به رهبری منوچهر صهبایی برای حاضران در این مراسم اجرا خواهد شد.
آخرین خبرها