فراخوان شرکت در مجموعه نشست‌های جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

فراخوان شرکت در مجموعه نشست‌های سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با عنوان «35-20» منتشر شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، مجموعه 20 نشست‌ تخصصی سینما در حاشیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با عنوان «35-20» از تاریخ 18 تا 21 آبان ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از 7 تا 15 آبان ماه از طریق سامانه www.tisff.ir اقدام به نام نویسی کرده و کارت حضور در نشست‌ها را دریافت کنند.
کارت شرکت در این جلسات به دو صورت «کارت ویژه» و «کارت موقت» در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
هزینه شرکت در کل مجموعه نشست‌های جشنواره مبلغ 1000.000 تومان است اما در صورتیکه «کارت ویژه» نشست‌ها در مهلت اعلام شده از طریق سامانه تهیه شود، مشمول 50 درصد تخفیف خواهد شد.
افرادی که تمایل به تهیه کارت ویژه جهت شرکت در کل نشست‌ها را دارند از امتیازات ویژه به شرح زیر برخوردار خواهند بود:
- دریافت گواهی شرکت در نشست‌ها (مشروط بر حضور در حداقل 17 نشست)
- تخفیف 50 درصدی خرید کارت ویژه از طریق سامانه
- پذیرایی و ناهار و شام در محل جشنواره
- 30 درصد تخفیف خرید کتاب از نمایشگاه کتاب جشنواره
- تخفیف شرکت در کارگاه‌های دفتر ویژه تهران در سال 97
- هنرجویان سینمای جوان، دانشجویان رشته سینما، هنرجویان مدرسه ملی سینمای ایران و هنرجویان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی این کارت را با 60 درصد تخفیف به مبلغ 400.000 تومان دریافت خواهند کرد و فیلم‌سازان بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران و مربیان دفاتر انجمن‌ سینمای جوانان ایران با 80 درصد تخفیف، کارت ویژه شرکت در نشست‌های جشنواره را به مبلغ 200.000 تومان دریافت می‌کنند.

همچنین متقاضیان تهیه کارت موقت که شامل کارت‌های روزانه، تک نشست، نمایش فیلم موضوعی و نشست بین‌المللی است، می‌توانند از تاریخ 15 تا 17 آبان ماه با مراجعه به سامانه www.tisff.ir نسبت به نام‌نویسی و دریافت کارت اقدام کنند و یا یک ساعت پیش از برگزاری هر نشست با مراجعه به غرفه آموزش، کارت خود را در صورت موجود بودن ظرفیت سالن، تهیه کنند.
متقاضیان دریافت کارت روزانه نشست‌ها از طریق سامانه نیز از امتیازاتی بدین شرح برخوردار خواهند بود:
- پذیرایی و ناهار و شام در محل جشنواره
- تخفیف 40 درصدی خرید کارت
- 30 درصد تخفیف خرید کتاب از نمایشگاه کتاب جشنواره
- تخفیف شرکت در کارگاه‌های دفتر ویژه تهران طی سال 97
یادآور می‌شود به دلیل محدودیت ظرفیت سالن، اولویت با افرادی است که زودتر اقدام به نام‌نویسی کرده و کارت خود را دریافت کرده‌اند.
همچنین علاقه‌مندان ساکن در شهرستان‌ها برای اطلاع از شرایط اسکان می‌توانند با شماره‌ تماس‌های 86084863 و 86084851 دبیرخانه «20- 35» و موبایل 09107626472 و یا نشانی الکترونیکی [email protected] تماس حاصل کنند.

مجموعه نشست‌های تخصصی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با عنوان «20-35» از تاریخ 18 تا 21 آبان ماه 1397، در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در نشست‌ها از ۷ آبان ماه از طریق سامانه www.tisff.ir نام نویسی و کارت ورود به جلسات را دریافت کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

  برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

  برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، عصر روز سه شنبه ۲۲ آبان ماه با حضور مسئولان فرهنگی، هنرمندان و علاقمندان به فیلم کوتاه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
 • پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران در روز چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران

  پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران در روز چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران

  پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران در روز چهارم سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، در روز چهارم جشنواره‌ (دوشنبه بیست و یکم آبان ماه) فیلم های زیر بدون اولویت و به ترتیب حروف الفبا بیشترین تعداد آراء تماشاگران را اخذ کرده اند.
 • برگزیدگان بخش جنبی کتاب و سینما جشنواره فیلم کوتاه تهران

  برگزیدگان بخش جنبی کتاب و سینما جشنواره فیلم کوتاه تهران

  برگزیدگان بخش جنبی کتاب و سینما در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران مشخص شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، جشن اختتامیه بخش جنبی کتاب و سینما در سالن شماره سه مجموعه پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
 • اعلام نامزدهای «هنر و تجربه» در جشنواره فیلم کوتاه تهران

  اعلام نامزدهای «هنر و تجربه» در جشنواره فیلم کوتاه تهران

  شورای سیاستگذاری گروه هنر وتجربه،نامزدهای خود را در جشنواره فیلم کوتاه تهران اعلام کرد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی گروه هنروتجربه، نامزدهای دریافت تندیس «هنروتجربه» در جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.
 • جشنواره فیلم کوتاه تهران فردا در برج میلاد به کار خود پایان می‌دهد

  جشنواره فیلم کوتاه تهران فردا در برج میلاد به کار خود پایان می‌دهد

  مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران فردا با اجرای محمد سلوکی در برج میلاد تهران برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری جشنواره، در این اختتامیه ۵ قطعه از ارکستر سمفونیک به رهبری منوچهر صهبایی برای حاضران در این مراسم اجرا خواهد شد.