سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر فراخوان داد

دبیرخانه سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر فراخوان این دوره از جشنواره را منتشر کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره جهانی فیلم فجر، سی‌وهفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از تاریخ ۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود. این چهارمین دوره ای است که میرکریمی نویسنده و کارگردان سینمای ایران دبیری جشنواره را برعهده دارد.
شروع ثبت‌نام فیلم های متقاضی شرکت در این رویداد سینمایی در سایت جشنواره بیستم اکتبر ۲۰۱۸ مصادف با ۲۸ مهرماه ۹۷ است و اول اسفندماه ۹۷ مهلت ثبت نام در سایت به پایان می‌رسد. همچنین صاحبان آثار تا روز ششم اسفندماه مهلت دارند فیلم خود را به دفتر جشنواره تحویل دهند.
این رقابت سینمایی در بخش های اصلی و جانبی برگزار می‌شود که بخش اصلی آن شامل سینمای سعادت (مسابقه بین‌الملل)، جلوه‌گاه شرق (پانورامای سینمای کشورهای آسیایی و اسلامی) و جام جهان‌نما (جشنواره جشنواره‌ها) می‌شود. تاریخ ساخت فیلم‌ها برای بخش‌های اصلی باید سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ باشد.
متن کامل فراخوان و شرایط شرکت در سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در سایت جشنواره به آدرس www.fajriff.com/fa در دسترس است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • معرفی همه داوران سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر

  معرفی همه داوران سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر

  ۲۲ داور آثار حاضر در بخش‌های «سینمای سعادت»، «جلوه گاه شرق»، «جایزه بین الادیان»، «نت پک»، «فیلم‌های اول» و «جایزه منتقدان بین‌المللی» سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر را داوری می‌کنند.
 • معرفی فیلم‌های کوتاه بخش «سینمای سعادت» جشنواره جهانی فجر

  معرفی فیلم‌های کوتاه بخش «سینمای سعادت» جشنواره جهانی فجر

  ۱۵ فیلم کوتاه برای حضور در بخش فیلم‌های کوتاه «سینمای سعادت» (مسابقه بین‌الملل) سی و هفتمین جشنواره جهانی فجر انتخاب شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» سه فیلم ایرانی در کنار 12 فیلم کوتاه خارجی در این بخش حضور دارند.
 • 15 فیلم کوتاه و مستند در بازار جشنواره جهانی فجر

  15 فیلم کوتاه و مستند در بازار جشنواره جهانی فجر

  15 فیلم کوتاه و مستند برای نمایش در بازار فیلم سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزیده شده‌اند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری سی‌و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در بخش بازار، فیلم‌های کوتاه، مستند و سینمایی ایرانی را به نمایش می‌گذارد.
آخرین خبرها