نشست خبری سومین جشنواره فیلم کوتاه موج کیش برگزار شد

نشست خبری سومین جشنواره‌ سراسری فیلم کوتاه موج کیش امروز صبح با حضور مسئولین جشنواره و اصحاب رسانه در دفتر تهران سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره در راستای اطلاع رسانی سومین جشنواره‌ی سراسری فیلم کوتاه موج کیش، امروز یکشنبه 15 مهرماه 97 نشست خبری این دوره از جشنواره با حضور «مسعود رهبری» رئیس جشنواره، «ابراهیم حصاری» دبیر جشنواره، «مجید برزگر» نماینده‌ شورای سیاستگذاری، «کاظم ملایی» مدیر روابط عمومی و با همراهی اصحاب و اهالی رسانه ساعت ۱۰:۳۰ صبح در دفتر تهران سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.
در ابتدای مراسم کاظم ملایی به خبرنگاران و عکاسان حاضر در مراسم خیرمقدم گفت و از آنها خواست تا روز آخر جشنواره همراه و حامی این رویداد باشند تا در این دوره نیز فیلمسازان فیلم کوتاه شاهد برگزاری جشنواره‌ای درخور و شایسته باشند. سپس مسعود رهبری به عنوان رئیس جشنواره به معرفی کامل جشنواره‌ موج و سازمان برگزار کننده‌ این جشنواره (منطقه آزاد کیش) پرداخت و اهداف و چشم‌انداز این رویداد سینمایی را مطرح کرد. مجید برزگر نماینده‌ شورای سیاستگذاری نیز به سفر و گردشگری و نگاه ویژه به دریا به عنوان موضوعات اصلی این دوره از جشنواره اشاره کرد. 
نشست خبری سومین جشنواره فیلم کوتاه موج کیش با اهدای حکم دبیر جشنواره به پایان رسید.
سومین دوره‌ این رویداد سینمایی از روز هشتم اسفندماه سال جاری به مدت 3 روز در جزیره‌ کیش برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.