اکران فیلم‌های کوتاه تابستانه در ایتالیا

فیلم‌های کوتاه اکران تابستانه که به تازگی در گروه هنر و تجربه به‌روی پرده رفته‌اند، همزمان در شهر رم ایتالیا به نمایش در خواهند آمد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آرش عباسی مدیر هنری جشنواره فیلم‌های کوتاه افق‌های ایران Orizzonti dell'Iran که در ایتالیا برگزار می‌شود، ضمن اعلام این خبر گفت: طی رایزنی‌هایی که با مسئولین و کارگردانان اکران عمومی فیلم‎های کوتاه تابستانه داشتیم، مقرر شد تور اروپایی این فیلم‌ها از ایتالیا و جشنواره «افق‌های ایران» آغاز شود.
وی افزود: بدین ترتیب این فیلم‌ها در روز پنجشنبه 9 آگوست 2018 طی مراسمی در«Palazzo Merulana » شهر رم به نمایش درخواهند آمد و نشستی درباره سینمای کوتاه و فیلم‌های اکران شده با حضور کارشناسان، مدیران این فستیوال هنری و تماشاگران برگزار خواهد شد.
عباسی ادامه داد: انجمن فرهنگی ایتالیایی ایرانی «الفبا»، به اتفاق سازمان فرهنگی "Coop Cultura" برگزار کننده جشنواره فیلم افق‌های ایران هستند . همچنین بنای تاریخ "Palazzo Merulana"، به تازگی ترمیم شده و در اختیار شهروندان رم قرار گرفته است.
#ساعت چهار به کارگردانی عاطفه محرابی، تناوب به کارگردانی علی خوشدونی فراهانی، سکوت به کارگردانی مشترک فرنوش صمدی و علی عسگری، باران آهسته می‎بارد به کارگردانی سعید نجاتی و مارلون به کارگردانی درناز حاجی‌ها، فیلم‌های کوتاه حاضر در این تور اروپایی اکران هستند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها