یادداشت مدیرعامل سینمای جوان به مناسبت حضور دو فیلم کوتاه در جشنواره کن

سیدصادق موسوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران در پی حضور دو فیلم کوتاه ایرانی در هفتادویکمین جشنواره فیلم کن یادداشتی منتشر کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، در متن این یادداشت آمده است: بهار فیلم کوتاه همزمان با اولین روزهای فصل بهار از راه رسیده است.
شادمانی دو اتفاق مبارکی که در بیست روز اول سال جدید برای فیلم کوتاه ایران افتاده چیزی فراتر از نوشتن چند سطر است. در ایام تعطیلات نوروز امسال سالن‌های سینما در برخی از شهرهای کشور مملو از تماشاگرانی بود که برای اکران عمومی فیلم‌های کوتاه بلیت خریدند و به سینما رفتند. این اتفاق مهم نوروز ۹۷ را برای سینمای کوتاه ایران تبدیل به یک تاریخ مهم و سرنوشت ساز کرد. تاریخی که احتمالا سال‌ها بعد با خاطره استقبال کم نظیر مخاطبانش از آن یاد خواهد شد.
این بهترین فرصت است که از تلاش صادقانه شش کارگردانی که فیلم‌هایشان در این اکران حضور داشت و مدیر محترم گروه هنر و تجربه که این شرایط را فراهم کرد تشکر کنم. اما دومین خبری که مایه فخر فیلم کوتاه است حضور دو فیلم بچه آدم و تاریکی در بخش‌ اصلی و سینه فوندانسیون جشنواره کن است. اینجانب ضمن تبریک به آقایان آرین وزیر دفتری و سعید جعفریان و همه عوامل این دو فیلم، آرزو می‌کنم در سال جدید شاهد حضور پررنگ تر بخش خصوصی و تهیه کنندگان حرفه‌ای سینمای بلند در سرمایه گذاری فیلم کوتاه باشیم. سینمای کوتاه ایران در چند سال اخیر ثابت کرده است که با حداقل‌ها بزرگ ترین افتخارات را برای میهن عزیزمان به ارمغان آورده است.
امیدوارم این سال نکو که با چنین بهاری آغاز شده تا پایان سرشار از موفقیت برای فیلم کوتاه باشد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها