فراخوان نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه

انجمن فیلم کوتاه ایران فراخوان شرکت در نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه را منتشر کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» تمامی فیلم‌های کوتاه داستانی و یا فیلم‌هایی با نگاه خاص و تجربی، با مدت زمان حداقل ۳ و حداکثر ۳۰ دقیقه که از ابتدای تیرماه ۱۳۹۶ تا پایان خردادماه ۱۳۹۷ تولید شده می‌توانند تقاضای شرکت در جشن را تکمیل کنند.
در صورتی که فیلمی قبل از این تاریخ تولید شده و در سال‌های قبل تقاضای شرکت در جشن نکرده باشد، می‌تواند در جشن شرکت کند.
فیلم‌هایی که در دوره‌های قبلی جشن ثبت نام کرده و پذیرفته نشده‌اند، امکان ثبت نام دوباره در این جشن را ندارند.تاریخ تولید فیلم‌ها باید در تیتراژ انتهایی قید شده باشد.
دریافت آثار از ابتدای اسفند ۱۳۹۶ آغاز خواهد شد و تا پایان خرداد ماه ۱۳۹۷ به مدت چهار ماه ادامه خواهد یافت.
فرم تقاضای شرکت در جشن باید از طریق سایت انجمن فیلم‌کوتاه http://iranianshortfilm.com تکمیل شود.
پس از تکمیل فرم تقاضا، فیلم سازان متقاضی شرکت باید یک نسخه از فیلم خود را حداکثر تا دو هفته (۱۵ روز) پس از ثبت نام با مشخصات فنی خواسته شده به دفتر انجمن واقع در تهران، خیابان وصال شیرازی ، پایین‌تر از خیابان طالقانی، پلاک ۲۸ ساختمان شماره‌ ۲ خانه سینما ، طبقه دوم ، دفتر انجمن فیلم کوتاه ایران (روزهای اداری و از ساعت ۱۱صبح تا ۵ عصر) تحویل نمایند.
فیلم‌هایی که در دوره‌ اول فراخوان (از ابتدای اسفند ۹۶ تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۷) مراحل ثبت نام و تحویل فیلم خود را، تکمیل نمایند، مبلغ ۲۰ هزار تومان و فیلم‌هایی که دوره دوم فراخوان (خرداد ۱۳۹۷) ثبت نام نمایند مبلغ ۵۰ هزار تومان، باید به عنوان هزینه ثبت نام به حساب انجمن فیلم‌کوتاه واریز کنند و هزینه ثبت نام برگشت داده نخواهد شد.
ضمن اینکه اعضای انجمن فیلم کوتاه ایران از پرداخت هزینه ثبت نام معاف خواهند بود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.