نخستین تور تخصصی جشنواره فیلم کوتاه «بیطار» برگزار شد

نخستین تور تخصصی دامپزشکی جشنواره فیلم و عکس «بیطار» با حضور با حضور تعدادی از هنرمندان، نویسندگان، منتقدان، تهیه کنندگان، کارگردانان و ... برگزار شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این تور هنرمندان از فرایند تولید وعرضه بهداشتی گوشت قرمز، بسته بندی فراورده خام دامی و دامپروری صنعتی استان تهران بازدید کردند.
هنرمندان شرکت کننده در این تور ضمن ابراز رضایت و خرسندی ازآشنایی با حوزه های مخنلف نظارت و فعالیت دامپزشکی  نسبت به افزایش مسئولیت دراطلاع رسانی به مخاطبین در برنامه‌های آتی خود تاکید داشتند.
سازمان دامپزشکی کشور، با همکاری سازمان صدا و سیما و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و ابلاغ سیاست‌های کلی مبتنی بر تبیین مولفه‌های اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال در دامپزشکی، به منظور تشویق و ترغیب هنرمندان ایران اسلامی و پرداختن به نقش آن در زندگی فردی و اجتماعی، فرهنگ‌سازی مصرف بهینه، ارتقای سطح بینش و نگرش جامعه نسبت به ارزش مادی و معنوی و دستیابی به آثار فاخر تصویری در این زمینه، همچنین تبدیل ایران به پایگاه اصلی در حوزه‌های علمی، تخصصی، فرهنگی و سینمایی مرتبط با حوزه دامپزشکی در جهان، نخستین جشنواره تخصصی فیلم و عکس «بیطار» را برگزار می‌کند.
مقررات و فرم‎های ثبت‎‌نام نخستین جشنواره فیلم و عکس «بیطار» در سایت جشنواره به آدرس www.baitar.ivo.ir قابل دسترسی است.
آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ در نظر گرفته شده است.
نخستین جشنواره فیلم و عکس «بیطار» از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه به دبیری ناصر باکیده از سوی سازمان دامپزشکی کشور در تهران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط