اسکورسیزی و دی‌کاپریو همکاری می‌کنند

مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی‌کاپریو مشغول تولید اقتباسی سینمایی از رمان جنایی حقیقی قاتلان فلاور مون: قتل‌های اوسیج و تولد اف‌بی‌آی به عنوان پروژه بعدی این کارگردان هستند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این پروژه با اقتباس از کتاب پرفروش دیوید گرن ساخته می‌شود که یکی از نویسندگان مجله نیویورکر و نویسنده شهر گمشده زی است. اسکورسیزی امیدوار است بتواند مراحل فیلمبرداری را از فصل بهار سال آینده آغاز کند.
کمپانی ایمپراتیو حقوق رسمی این کتاب را سال گذشته به ارزش گزارش‌شده ۵ میلیون دلار خریداری کرد و گفته می‌شود اریک راث، فیلمنامه‌نویس برنده جایزه اسکار فیلم‌هایی مثل فارست گامپ و مورد عجیب بنجامین باتن فیلمنامه‌ای برای آن نوشته است.
داستان این فیلم که در دهه ۱۹۲۰ به وقوع می‌پیوندد، روی قتل چند عضو از قبیله بومی اوسیج نِیشِن در اوکلاهاما پس از اینکه نفت زیر زمین‌های آن‌ها پیدا می‌شود، تمرکز می‌کند. این مجموعه قتل‌های بی‌رحمانه یکی از نخستین پرونده‌های قتل بزرگی بود که سازمان اف‌بی‌آی روی آن کار کرد.
اسکورسیزی و دی‌کاپریو به مدت چند ماه است که نظرشان را معطوف این پروژه کرده‌اند و در همراهی با دن فریدکین و بردلی توماس که موسسان کمپانی ایمپراتیو انترتینمنت هستند، مشغول انجام مراحل تولید اولیه آن بوده‌اند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.