فراخوان جشنواره منطقه‌ای «خلیج فارس»

پنجاه‌وششمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خلیج فارس» به میزبانی استان بوشهر فراخوان داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، این جشنواره با حضور استان‌های (بوشهر، خوزستان، لرستان، چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، فارس، کردستان، همدان، کرمانشاه و ایلام) به همت انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار می‌شود.
جشنواره در سه بخش مسابقه فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس با اهداف: تقویت سینمای ملی از طریق ارتقای سطح آگاهی، ایجاد زمینه کسب تجربه، ترویج اخلاق و ارزش‌های اسلامی، تحکیم مبانی خانواده، بسط و تعمیم فرهنگ دینی و دفاع مقدس و توجه به دست‌آوردهای جدید علمی (دانش بنیان) و تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به عنوان سینمای آینده و بازاریابی، بازارسازی وعرضه اقتصادی فیلم به نفع تولیدکنندگان فیلم کوتاه؛ برگزار می‌شود.
فیلم‌ها با حداکثر زمان ۳۰ دقیقه که تاریخ تولید آنها پس از فروردین ۱۳۹۳ باشد؛ امکان شرکت در جشنواره را دارند.
ثبت‌‌نام در جشنواره تنها از طریق اینترنت امکان‌پذیر است. بنابر این لازم است درخواست‌کنندگان با مراجعه به سایت  www.iycs.ir فرم تقاضای شرکت در جشنواره را تکمیل کرده و هنگام ارسال کپی آثار، نام فایل را به کد دریافتی از سایت تغییر نام دهند. آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار ۲۰ دی ماه ۱۳۹۵ است.
پنجاه‌وششمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان از تاریخ ۸ الی ۱۰ اسفند ماه سال جاری به مدت سه روز در استان بوشهر، شهرستان بوشهر برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.