دبیر اجرایی رویش: ملاک پذیرش آثار در دبیرخانه، تاریخ پست است

دبیر اجرایی دهمین جشنواره فیلم کوتاه «رویش» گفت: ملاک پذیرش آثار در دبیرخانه، تاریخ پست اثر است و آثاری که بعد از سیزدهم آذر ماه پست شوند در دبیرخانه ثبت نخواهند شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری دهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، سید جواد رفایی رئیس حوزه هنری خراسان و دبیر اجرایی جشنواره «رویش» با بیان این مطلب گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به معنی آخرین فرصت برای پست کردن اثر است و ملاک برای جشنواره تاریخ مندرج بر روی مهر پستی است و نه تاریخ دریافت اثر توسط دبیرخانه.
وی افزود: به دلیل ایام سوگواری وفات حضرت رسول(ص) و شهادت امام رضا (ع) و تعطیلی ادارات پست در روز دهم آذرماه، فیلمسازانی که آثار خود را تا پایان روز دهم آذر در سامانه ثبت آثار جشنواره رویش، ثبت کرده باشند، می‌توانند فیلم‌های ثبت شده خود را در روزهای 11 و 13  آذرماه نیز به جشنواره ارسال کنند مشروط بر اینکه به صورت پست ویژه ارسال شود.  
وی تاکید کرد: آخرین مهلت ارسال آثار سیزدهم آذرماه می‌باشد و این تاریخ تمدید نخواهد شد.
شایان ذکر است دهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش»، 27 الی 30 دی ماه در پردیس سینمای هویزه مشهد مقدس، برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان تا دهم آذر مهلت ثبت نام دارند. دسترسی به فرم فراخوان در وب سایت جشنواره به نشانی  www.ruyeshfestival.ir امکان پذیر است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها