برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه مستقل دانش آموزی «علم سلیم»

برگزیدگان دومین جشنواره دانش آموزی فیلم کوتاه مستقل «علم سلیم» چهارشنبه ششم اسفند در تالار خانه معلم منطقه 7 معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره دانش آموزی به میزبانی دبیرستان غیر دولتی علم سلیم – مدرسه زندگی منطقه 7 آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.
امسال بیش از 80 فیلم کوتاه به این جشنواره رسید. که تیم داوری بعد از برگزاری جلسات متعدد 20 فیلم را شایسته رقابت در بخش مسابقه تشخیص داد.
علی اکبر زین العابدین، رضا بهزادیان، حسین افشارزاده، محمد امین خازه، احمد بهشتی و وحید محمودی داوری آثار این جشنواره را برعهده داشتند. همچنین مهدی فردقادری جزو مشاوران برگزاری این جشنواره بود.
برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر معرفی شدند:

1- تسبیح ساخته رویین شریفی ( بهترین فیلم از نگاه داوران ، بهترین فیلمنامه ، سومین فیلم منتخب دانش آموزی )
2- نون و پنیر ساخته محمدمهدی پرتواعلم ( رتبه دوم )
3- شاید من، شاید تو ساخته علی زارع حسینی ( بهترین فیلم از نگاه تماشاگران )
4- جمعیت ساخته امیرعلی حریری
5- جهان ساخته محمدرضا بنی هاشمیان ( بهترین فیلم از نگاه دانش آموزان )

دیدگاه‌ها

 • ارشیا
  ۱۷:۴۸ ۹ اسفند ۱۳۹۳

  مراسم بسیار خوبی بود با وجود عوامل مختلف از جمله دبیر جشنواره مهمانان و سایرین. امیدوارم این برنامه در سال های آینده با کیفیت بهتر و کار های قوی تر باشد.

 • نیما حاج علی فردی
  ۱۸:۱۱ ۹ اسفند ۱۳۹۳

  جشنواره ای بسیار زیبا با فیلم هایی جذاب و پر معنی که دوستانمان با هنر و خلاقیت خودشون ساخته اند. با تشکر از همه کسانی که برای برپایی این جشنواره زحمت کشیدند

 • متین محمدچور
  ۱۸:۴۸ ۹ اسفند ۱۳۹۳

  عالی بود فرصت بسیار خوبی بود برای دانش اموزان ازهمین جا از این وب سایت و کادر مدرسه علم سلیم به ویژه جناب اقای محمدی و افای بهزادیان تشکر میکنم

 • اصفهانیان
  ۲۰:۴۹ ۹ اسفند ۱۳۹۳

  در این جشنواره همراه پسرم شرکت داشتم. واقعا عالی برگزار شد و بسیار منظم از همه سپاسگزارم

 • alireza
  ۲۲:۵۸ ۱۰ اسفند ۱۳۹۳

  بسیار عالی!!!

 • محمد حاج علی فردی
  ۲۱:۳۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

  من باپسرم تو این مراسم بودم البته پسرم فیلم کوتاهی برای اولین بار بدون کمک کسی به تنهایی ساخته بود که از نظر من عالی بود ولی متاسفانه مثل اینکه دیر به مراسم رسیده بود که در لیست فیلم های کوتاه قرار نگرفت اگر تو این مراسم بود مطمئنم حتماً برگزیده میشد. در کل کار بسیار عالی و پسندیده ایی بود خسته نباشید.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها