پوستر نهمین جشنواره «رویش» رونمایی شد

پوستر نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش در آستانه برگزاری این جشنواره توسط دانیال فرخ هنرمند گرافیست جوان طراحی شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، در این پوستر وجود نگاتیو هایی بر گرد هم که تداعی کننده روییدن است و همچنین استفاده از رنگ فیروزه ای که رنگی ایرانی اسلامی است  به خوبی توانسته است مخاطب پوستر را در نگاه اول به مفهوم اصلی جشنواره نزدیک کند.
گفنی است؛ دانیال فرخ متولد1362دانشجوی رشته گرافیک از دانشگاه هنراست. وی برنده جایزه بهترین پوستر در جشنواره سوگواری عاشورایی، برنده جایزه عکس عاشورایی، برنده جایزه اسماء‌الحسنی و ... را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.
نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش در سه بخش ملی، جوانه های رویش و خارج از مسابقه از 5 تا 8 اسفند ماه در پردیس سینما آزادی برگزار می شود.و در این جشنواره آثاری که با محوریت آموزه¬ ها و مباحث دینی و آثاری که مضامین و  رویکردشان براساس تعاریف رهبری از سینما و آثار دینی است به نمایش در می آید.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره فیلم‌های کوتاه دینی رویش طی مراسمی در تالار اندیشه حوزه هنری معرفی شدند.
 • اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ویژه موسیقی ۱۲ فیلم دینی با حضور کارگردانان این فیلم ها، بخشی از برنامه اختتامیه را به خود اختصاص می‌دهد که ۸ اسفند ماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» علی قربانی، دبیر نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، جزئیات مراسم اختتامیه این جشنواره را اعلام کرد.
 • رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میر کریمی كارگردان فیلم زیر نور ماه درباره نهمین جشنواره فیلم‌های كوتاه دینی رویش گفت: فیلم‌هایی كه با ایجاد چالش سعی می‌كنند افراد جامعه را نسبت به مسئولیت‌های خود آگاه سازند، قطعاً فیلم دینی هستند.
 • علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی دبیر جشنواره رویش تاكید كرد: این جشنواره یكی از جشنواره هایی است كه می‌تواند عدم داشتن نگاه شعارزده و سطحی به مقوله دین را ترویج داده و پرهیز از مستقیم گویی در آثار دینی را بین هنرمندان فیلمساز اشاعه دهد.هدف اصلی این جشنواره بسترسازی برای افزایش تولید فیلم‌هایی با رویكرد مذهبی و دینی با ساختارهای حرفه‌ای است.
 • مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  هادی مقدم دوست كارگردان سینما معتقد است كه سینمای دینی پدیده ای بالغ، سالم و بدون تعریف كامل است.