مهلت شرکت در جشنواره فیلم کوتاه بهمن تمدید شد

مهلت ارسال آثار به دومین دوره جشنواره فیلم كوتاه در فرهنگسرای بهمن تا 20 تیرماه 93 تمدید شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» دبیرخانه جشنواره فیلم كوتاه بهمن اعلام كرد به دلیل استقبال فیلمسازان در دومین دوره جشنواره و درخواست فیلمسازان فیلم کوتاه مبنی بر آماده سازی تولیدات خود، مهلت دریافت آثار که قرار بود 30 خرداد به پایان برسد تا 20 تیرماه 93 تمدید شد.
دومین جشنواره فیلم کوتاه بهمن در دو بخش مسابقه اصلی و بخش ویژه «کلام پیشوا» برگزار می‌شود.
در بخش مسابقه اصلی کلیه فیلم‌های داستانی، مستند و انیمیشن تا 30 دقیقه که از سال 90 تاکنون تولید شده‌اند امکان شرکت دارند.
بخش ویژه «کلام پیشوا» نیز به فیلم‌هایی اختصاص دارد که موضوع محوری آنها بر صحبت‌های اخیر مقام معظم رهبری استوار است.
موضوعات بخش ویژه «کلام پیشوا » شامل: اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی و فرزند پروری است.
متقاضیان شرکت در جشنواره باید اثر خود را به صورت یک  DVDو با فرمت‌های AVIیا MPEG به همراه فرم تکمیل شده شرکت در جشنواره تا 20 تیرماه 93 به دبیرخانه جشنواره به نشانی: تهران - انتهای اتوبان نواب صفوی - میدان بهمن - فرهنگسرای بهمن - معاونت آفرینش و اجرا  تلفن : 02155304137-02155304138 صندوق پستی1811843643 ارسال کنند.
فرم شرکت در جشنواره اینجا در دسترس است.
دومین جشنواره فیلم کوتاه و مستند بهمن با همکاری و حمایت خبری «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شهریورماه به دبیری کاظم دانشی برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
  • فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه و مستند بهمن

    فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه و مستند بهمن

    دومین جشنواره فیلم کوتاه و مستند بهمن به همت مدیریت فرهنگسرای بهمن و مشارکت کانون فیلم بهمن و باهدف حمایت از فیلمسازان جوان و ترویج فرهنگ سبک زندگی اسلامی - ایرانی برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره تنها جشنواره‌ای است که موضوع محوری آن بر ترویج سبک زندگی اسلامی - ایرانی استوار است.