برای جشنواره نماز و نیایش باید برنامه‌ریزی بلند مدت داشت

رامبد جوان: برنامه ریزی برای جشنواره ها باعث افزایش کیفی و کمی آن است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، رامبد جوان کارگردان و بازیگر سینما در باره برگزاری و میزان تاثر گذاری جشنواره گفت: برگزاری هر جشنواره ای باعث ایجاد انگیزه در بین فیلمسازان، رسانه ای شدن موضوع جشنواره و جلب توجه مخاطبان سینما می شود و همه این عوامل می تواند به پویایی موضوع مورد نظر جشنواره بیانجامد.
بازیگر پسر آدم دختر حوا با اشاره به موضع ارزشمند جشنواره تاکید کرد: توجه به مضامین نیایشی در قالب فیلم می تواند برای مخاطبان به خصوص جوانان به عنوان یک عامل مهم انگزیشی در جهت بازنگری مجدد به مقوله نماز و نیایش حائز اهمیت باشد.
کارگردان ورود آقایان ممنوع با اشاره به تبین و هدف گذاری سیاست های برگزاری جشنواره افزود: موقعی که مسئولان برای برگزاری جشنواره برای یک دوره بلند مدت سیاست گذاری هدفمند انجام بدهند می توانیم به افزایش رشد کمی و کیفی هردوره جشنواره نسب به دوره قبلیش خوشبین باشیم. جشنواره هایی که به موضاعات متعالی و ارزشمندی اعتقادی می پردازند  باید در سیاست گذاری و اهدافشان بتوانند این مفاهیم عالیه در قالب تولید فیلم های خوب و یا فیلم نامه های با تحقیق و پژوهش شده را به منصه ظهور در بیاورند.
پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از 2 تا 5 بهمن ماه در قم و  همزمان سی مرکز استان کشور برگزار می شود.

یکشنبه 24 دی ماه افتتاحیه دومین جشنواره ملی عکس ایران 
با گذشت یک سال از برگزاری نخستین جشنواره ملی عکس ایران با موضوع طبیعت زیبای ایران، دومین دوره آن روز یکشنبه 24 دی ماه در تهران – موسسه فرهنگی و هنری صبا برگزار می شود.
در این دوره از جشنواره که با دریافت قریب به 3800 عنوان عکس همراه بود، هیات انتخاب و داوران شامل آقایان: علی قلمسیاه، مسعود زنده روح کرمانی، علی اصغر داود آبادی فراهانی، سعید محمودی ازناوه و کیارنگ علایی 120 قطعه عکس برای نمایشگاه انتخاب و مورد قضاوت قرار گفت که این آثار در ابعاد 70*100 آماده و برای مدت دو هفته در گالری خیال شرقی موسسه فرهنگی و هنری صبا به نمایش درخواهند آمد.
قابل ذکر است شرکت در مراسم اختتامیه و بازدید از نمایشگاه برای عموم علاقه مندان آزاد است.
دومین جشنواره ملی عکس ایران توسط انجمن سینمای جوانان ایران به دبیری هاشم میرزاخانی از 24 دی تا 7 بهمن ماه برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • هنرمند باید از یک روح تعهد و ارزش محوری برخوردار باشد

  هنرمند باید از یک روح تعهد و ارزش محوری برخوردار باشد

  مسعود زنده روح کرمانی داور جشنواره ملی عکس ایران گفت: عکاسی طبیعت برای مردم جذاب است.
 • برگزیدگان جشنواره ملی نماز و نیایش معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره ملی نماز و نیایش معرفی شدند

  مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش بعدازظهر روز پنجشنبه 5 بهمن ماه در حالی برگزار شد که سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و اراد اسلامی مملو از علاقه مندان به هنر هفتم بود.
 • چند خبر از پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  چند خبر از پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  نظام کیایی رئیس صنف صدابرداران سینمای ایران در باره برگزاری جشنواره گفت: برگزاری جشنواره نماز ونیایش گام مهمی در نهادینه کردن فرهنگ عبادت در جامعه و به خصوص جوانها است و باید جشنواره و برگزاریش مورد حمایت جدی قرار بگیرد.
 • گزارش اولین روز برگزاری پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  گزارش اولین روز برگزاری پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  جشنواره نماز و نیایش روز اول خود را در حالی پشت سرگذاشت که 42 فیلم کوتاه، فیلم سینمایی شور شیرین مجید اردکانی ونقد و بررسی فیلمهای بخش مسابقه از برنامه های اصلی آن بود.
 • پنجمین جشنواره نماز و نیایش افتتاح شد

  پنجمین جشنواره نماز و نیایش افتتاح شد

  پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین در حرم حضرت معصومه (س) افتتاح شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شب گذشته – اول بهمن ماه – پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حرم مطهر حضرت معصومه (س) جشنواره ملی نماز و نیایش با سخنان استاد حوزه و دانشگاه و تقدیر وی از برگزارکنندگان این جشنواره افتتاح شد.