تمدید مهلت شرکت در بخش‌‌«خانواده» و «تلفن همراه» سینماحقیقت

دبیرخانه پنجمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» تا روز 15 مهرماه 1390 پذیرای فیلم‌های مستند «5 دقیقه‌ای» با موضوع «خانواده» و آثار «90 ثانیه‌ای» تصویربرداری شده با «تلفن همراه» خواهد بود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط‌ عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، نظر به اهمیت جایگاه خانواده در شرع مقدس اسلام و فرهنگ دیرینه ایرانیان، بخش ویژه «مسابقه ملی» پنجمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» به نمایش مستندهای پنج دقیقه‌ای با رویکرد خانواده اختصاص یافته است.
«شکار واقعه» نیز عنوان یکی دیگر از پنج بخش «مسابقه ملی» جشنواره‌ پنجم «سینماحقیقت» است که در آن، مستندهای «تلفن همراه» با رویکرد حوادث اجتماعی (حداکثر تا 90 ثانیه) به نمایش عمومی درخواهند آمد.
در هر یک از دو بخش ویژۀ خانواده و شکار واقعه، فیلم‌های ارسالی به‌صورت مستقل پذیرفته،‌ انتخاب،‌ داوری و نمایش داده خواهد شد و به فیلمسازان برگزیده نیز تندیس فیروزه‌ای جشنواره، ‌دیپلم افتخار و به ترتیب، مبلغ 25 و 15 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌‌شود.
عموم فیلمسازان حداکثر تا تاریخ 15 مهرماه 1390 فرصت دارند تا فیلم‌های مستند 5 دقیقه‌ای خود با رویکرد خانواده و آثار 90 ثانیه‌ای تصویربرداری شده با «تلفن همراه» را به دبیرخانه پنجمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، طبقه اول (تلفن88528312) ارائه نمایند.
پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت، در آبان ماه 1390 در شهر تهران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.