آغاز ثبت‌نام بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

ثبت‌نام اینترنتی بیست‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران آغاز شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ثبت‌نام در بیست‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران برای نخستین بار به روش اینترنتی و از طریق وب سایت www.shortfilmfest.ir آغاز شد.
ارتقای سطح آگاهی، تجربه و بینش نسل جوان برای نیل به سینمای ملی با هدف بسط و تعمیم ارزش‌های والای دینی و هویتی، تحکیم خانواده، پرداختن به موضوعات اجتماعی و فرهنگی، امید، عدالت، فرهنگ شهادت و دفاع مقدس، دستاوردهای جدید علمی، ظرافت‌های فرهنگی، تمدنی و تاریخی و پرورش هنرمندان متعهد، خلاق و توانمند که موجب دستیابی به آثار فاخر فیلم کوتاه می‌شود از جمله اهداف این رویداد بزرگ حوزه سینمای کوتاه عنوان شده است.
این جشنواره توسط انجمن سینمای جوانان ایران و با همکاری موسسه امور جشنواره‌ها به منظور ارزیابی و معرفی بهترین تولیدات یک ساله فیلم کوتاه ایران و سایر کشورهای جهان به اجرا درمی‌آید.
جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در دو بخش اصلی سینمای ملی و سینمای بین‌الملل برگزار می‌شود.
بخش سینمای ملی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران شامل «مسابقه ملی»، «پرتوی ایمان»، «چشم انداز سرزمین زیبای ما»، «چراغ راه» و بخش جنبی است و بخش مسابقه بین‌الملل شامل «مسابقه بین‌الملل»، «مسابقه آسیا» (جلوه‌گاه شرق) و «جهان اسلام» است.
بیست‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از 28 آبان تا 3 آذرماه برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط