نمایش ویژه فیلم «ایلام شهر آتشباران» در جشنواره آلامتو

به منظور گرامیداشت خاطره شهید «آیت سیفی» فیلم ایلام شهر آتشباران در جشنواره منطقه‌ای آلامتو به نمایش درمی‌آید.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ناصر باکیده ضمن اعلام این خبر گفت: این برنامه به پاس و یاد هشت سال دلاورمردی و قهرمانی و پایداری مردم نستوه حماسه ساز و افتخار آفرین استان ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت خاطره شهید آیت سیفی پیش بینی شده با این امید که بتواند گوشه هایی از عظمت روح وبزرگی این مردم و معرفت و ایمان و همت بلند و پایدارشان را به عنوان دیدبان مرز ی این خطه از خاک به نمایش بگذارد.
وی ادامه داد: نمایش فیلم ایلام شهر آتشباران به عنوان برنامه نمایش ویژه پیش بینی شده ودر کنار آن تولیدات دفاع مقدس انجمن سینمای جوانان ایران نیز در باکس‌های جداگانه نمایش داده می شوند.
باکیده با بیان اینکه لحظه لحظه تاریخ دفاع مقدس مملو از تصاویر جاودانه و حماسه ،غرور وافتخارات خاطر نشان ساخت: فیلم ایلام شهر آتشباران که به کارگردانی محمد در منش و تهیه کنندگی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی تولید شده به همت هنرمندانی متدین ومتعهد  بسیاری صورت گرفته وشهید آیت سیفی یکی از آنهاست.
وی با اشاره به مضمون فیلم اظهار داشت: ایلام شهر آتشباران نگاهی مستند داستانی دارد به مردم قهرمان ایلام در سال 1364 که با عزمی استوار وشکست ناپذیر زیر بمباران وموشکباران پی در پی دشمن ایستادگی می‌کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.