استقبال از جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

پس از تمدید زمان شركت جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین» سایت این جشنواره با استقبال بی‌نظیر شهروندان و علاقه‌مندان روبه رو شد.
به گزارش«پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره فیلم شهری «شهرآئین، با تمدید زمان شركت در جشنواره تا نهم اردیبهشت كه بنابر درخواست و تماس‌های مكرر شهروندان صورت گرفت، تاكنون سایت این جشنواره با سیل گسترد‌ه‌ای از فیلم‌های یک دقیقه‌ای روبه رو شده است.
شرکت در این جشنواره برای فیلسازان حرفه‌ای، نیمه‌حرفه‌ای و تازه‌کار با هر نوع ابزار تصویربرداری حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای و حتی تلفن همراه آزاد است.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند تا نهم اردیبهشت با مراجعه به وب‌سایت جشنواره www.shahrayin.ir  فرم ثبت‌نام را تکمیل و فیلم‌هایشان را از طریق اینترنت ارسال کنند.
60 فیلم برگزیده هیات انتخاب از 1تا 7 خرداد ماه 1389در وب‌سایت این جشنواره به نمایش عموم در خواهد آمد و مورد قضاوت جداگانه هیات داوران و مردم قرار خواهد گرفت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نخستین جشنواره «شهرآیین» معرفی شدند

  برگزیدگان نخستین جشنواره «شهرآیین» معرفی شدند

  برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم شهری شامگاه گذشته در حضور جمعی از علاقه‌مندان و شرکت کنندگان و مسئولین شهرداری و برگزار کنندگان این جشنواره در ایوان شمس معرفی شدند و هدایا و جوایز خود را دریافت کردند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره فیلم شهری (شهرآئین)، شامگاه گذشته در سالن شمس آیین پایانی نخستین شهرآیین برگزار شد و مردم و هیات داوران، منتخبین و برگزیدگان خود را معرفی کردند.
 • آغاز داوری تماشاگران جشنواره «شهرآئین»

  آغاز داوری تماشاگران جشنواره «شهرآئین»

  جشنواره «شهرآئین» از همه شهروندان در همه نقاط ایران دعوت کرد تا فیلم‌های این جشنواره را داوری کنند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» دبیرخانه این جشنواره از عموم شهروندان دعوت کرد تا با مراجعه به وب‌سایت این جشنواره، شصت فیلم یک‌دقیقه‌ای برگزیده این جشنواره را تماشا و به برگزیدگان خود رای بدهند.
 • مشارکت گسترده جوانان در جشنواره «شهرآئین»

  مشارکت گسترده جوانان در جشنواره «شهرآئین»

  ‌آثاری از تمام اقشار جامعه اعم از نوجوانان و جوانان از سراسر ایران به دبیرخانه جشنواره شهرآئین رسیده است. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» از آنجایی که شهرآئین جشنواره‌ای در مقیاس ملی است و هر شهروند ایرانی در هر شهر ایران می‌تواند در آن شرکت کند، این جشنواره مورد استقبال تمام اقشار جامعه قرار گرفته است و از تمام گروه‌های سنی در آن شرکت کرده‌اند.
 • فراخوان جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

  فراخوان جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

  جشنواره جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین» تا نهم اردیبهشت فیلم می‌پذیرد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شهرآئین جشنواره فیلم شهری است که برای جلب مشارکت آگاهانه شهروندان در توسعه و ارتقا کیفیت محیط زندگی شهری‌شان برگزار می‌شود.