فراخوان جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

جشنواره جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین» تا نهم اردیبهشت فیلم می‌پذیرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شهرآئین جشنواره فیلم شهری است که برای جلب مشارکت آگاهانه شهروندان در توسعه و ارتقا کیفیت محیط زندگی شهری‌شان برگزار می‌شود.
این جشنواره یک پروژه همگانی فرهنگی، آموزشی، هنری، تربیتی است و در همین حال می‌تواند یک پژوهش کاربردی به شیوه‌ای نوین قلمداد شود برای آنکه بتوان به کمک شهروند و برای شهروند، آینده بهتری را برای شهر رقم زد.
شهرآئین در پی نمایش بهترین موضوعات برای ارتقا زندگی شهری است. موضوعات جشنواره در قالب محورهای پیشنهادی چهارگانه‌ای تعیین شده‌اند که تعامل میان شهر با فرد، جامعه، طبیعت و معنویت را در برمی‌گیرد.
شرکت در این جشنواره برای فیلسازان حرفه‌ای، نیمه‌حرفه‌ای و تازه‌کار با هر نوع ابزار تصویربرداری حرفه‌ی و نیمه‌حرفه‌ای و حتی تلفن همراه آزاد است.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند تا نهم اردیبهشت با مراجعه به وب‌سایت جشنواره www.shahrayin.ir  فرم ثبت‌نام را تکمیل و فیلم‌هایشان را از طریق اینترنت ارسال کنند.
اما آن دسته از فیلمسازانی که امکان ارسال آثارشان از طریق اینترنت را ندارند می‌توانند آثارشان را به نشانی‌های زیر ارسال یا به صورت حضوری تحویل دهند:
مركز 1.تهران.خيابان كريم خان زند،خيابان ايرانشهر شمالی ،نبش كوجه يگانه ، شماره 229 تلفن:88302482 و 88849462
مرکز 2. تهران. خیابان کریمخان زند. خیابان ایرانشهر. خیابان شهید برفروشان. باغ هنر. خانه هنرمندان ایران. سراچه گفتگو. تلفن: 88313269

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نخستین جشنواره «شهرآیین» معرفی شدند

  برگزیدگان نخستین جشنواره «شهرآیین» معرفی شدند

  برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم شهری شامگاه گذشته در حضور جمعی از علاقه‌مندان و شرکت کنندگان و مسئولین شهرداری و برگزار کنندگان این جشنواره در ایوان شمس معرفی شدند و هدایا و جوایز خود را دریافت کردند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره فیلم شهری (شهرآئین)، شامگاه گذشته در سالن شمس آیین پایانی نخستین شهرآیین برگزار شد و مردم و هیات داوران، منتخبین و برگزیدگان خود را معرفی کردند.
 • آغاز داوری تماشاگران جشنواره «شهرآئین»

  آغاز داوری تماشاگران جشنواره «شهرآئین»

  جشنواره «شهرآئین» از همه شهروندان در همه نقاط ایران دعوت کرد تا فیلم‌های این جشنواره را داوری کنند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» دبیرخانه این جشنواره از عموم شهروندان دعوت کرد تا با مراجعه به وب‌سایت این جشنواره، شصت فیلم یک‌دقیقه‌ای برگزیده این جشنواره را تماشا و به برگزیدگان خود رای بدهند.
 • مشارکت گسترده جوانان در جشنواره «شهرآئین»

  مشارکت گسترده جوانان در جشنواره «شهرآئین»

  ‌آثاری از تمام اقشار جامعه اعم از نوجوانان و جوانان از سراسر ایران به دبیرخانه جشنواره شهرآئین رسیده است. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» از آنجایی که شهرآئین جشنواره‌ای در مقیاس ملی است و هر شهروند ایرانی در هر شهر ایران می‌تواند در آن شرکت کند، این جشنواره مورد استقبال تمام اقشار جامعه قرار گرفته است و از تمام گروه‌های سنی در آن شرکت کرده‌اند.
 • استقبال از جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

  پس از تمدید زمان شركت جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین» سایت این جشنواره با استقبال بی‌نظیر شهروندان و علاقه‌مندان روبه رو شد.